bugün

her zaman tercih ettiğimdir.
tatil mekanında tanışmanın ve takılmanın keyfi gibisi yok.
nasıl yapacaksınız merak olan tatil. ben çok sıkılırım be, illaki birisi olmalı. bir şeyler yapılmalı. marmarisde iş gereği 10 gün takıldım. samimi olmadığım tandığım insanlar olmasa kesin 2 ye bölünürdüm.
Pek tadı olmaz kanımca.
yanlizligin dibine vurmakdir.
her yıl düzenli olarak yaptığım tatil.resetliyorum kendimi terbiyesizim.
ikili kız grubuna yanaşırız, önce ikisiyle de kanka olup sonra birisini seks için ayırmaya çalışırız. ama dikkat, kızlar birbirini acayip kıskanır.
kendi kendine yeten insanları için bulunmaz nimettir. kendiyle baş başa kalarak, geleceği için kararlar alırken dinlenmesi üstüne eğlenmesi kadar mükemmel bir şey olamaz.
Mal gibi yıllardır hep yaptığım. Arkadaşlarımla ya da ailemle sayılıdır. Huzur huzurda ne sapmışım bende yahu.
Boş gidip dolu gelmek istiyordur.
hoteller tek kişilik odaları 2 kişilik fiyattan satmıyor olsalar, düşünebilirim.
Kafa dinlemek için birebirdir.
Kadın erkek farketmeden insanlardan uzak durup bir kaç civciv kedi tavşan falan besleyin huzura erin.
yapacağım, hiç tanımadığım bir yere gidip orada öyle mal gibi dolanacağım. aslında yurt dışına çıkıp böyle hiç dil bilmeden kendimi yabancı insanların arasına atmak istiyorum ama o da olmuyor.
ne güzel olur ama dimi, kimseyi tanımıyorsun, bir geçmişin, kim olduğunun önemi yok. insanlarla konuşurken bile onları anlamak zorunda değilsin.
bide özgür bir ülkeyse, giyersin şortunu üstün çıplak, yerler temizse giymezsin ayağına hiçbir şey keşiş gibi dolanırsın.
yeni arkadaşlar bulmak için fırsata açıklık demektir. tabii tek başınalığı, tatil yapacağım diye seçtim, arkadaş bulmakla uğraşmam istemem derseniz o ayrı.
ya kafan dinlenir , ya da biraz sıkılırsın. bence birincisi.
arada bir olması gereken şey aslında. insanın kendine de ihtiyacı var sonuçta.
en çok istediğim yüce rabbim bunu yaşamadan ölmeyi nasip etme , imdi siz diyeceksiniz ki neden tam benlik kafa dinleyeceğim ayol.
bekarlae için daha rahat sevgili ayarlamaya sebebiyet verecek durum.
valla dışardan sap ve ezik diyorlar diyeyim :D
cok az kalandir.
bir insana mastürbasyondan sonra en çok haz veren aktivitelerden biri olduğunu düşünüyorum.

türk toplumunda bu durum, "özgüvensiz misin olm, arkadaşlarınla gitsene, hiç mi arkadaşın yok da yalnız gidiyorsun" diye -bazıları tarafından- yorumlansa da, bu durum tamamen bir zırvadan ibarettir benim gözümde.

bugüne dek 13 ülkede sayısız şehir gördüm ve hepsini tek başıma gezdim. ve bu tatillerin bana en büyük artısı, kendi limitlerimi görmek oldu. hem maddi açıdan hem manevi açıdan.

kaldı ki "tek başına" denilse de aslında yollarda tek olmuyorsunuz. yolda tanıştığım bir sürü insan oldu ve bunların büyük kısmı şu anda hayatımda yer alan insanlar olmuştur. yani aslında gözüktüğü gibi sıkıcı da değildir.
Turistlere rahatça yazılmak demektir. Evet.
zorunlu olarak yapacağım aktivite. sıkılacağımı düşünmüyorum ama gelmek isteyen arkadaş varsa ulaşabilir.

--spoiler--
ege ve akdeniz kıyıları beni beklesin efendim.
--spoiler--
aileyle tatil yapmaktan bin kat daha iyidir. mal mal takılan aile fertleri size 3 günlük tatili bile zehir etme potansiyeline sahiptir.
bir zamanlar çok yaptığım tatildir. hatta hep tek başıma gitmişimdir. artık hiç yapılamıyor, para yok.
Bekar arkadaşlara sesleniyorum. Fırsatınız varken bol bol tek başınıza tatil yapın. Yani en azından tatile tek başınıza başlayın, gittiğiniz yerde kendinize arkadaş bulursunuz nasılsa. Çünkü aile ile olan eziyet gibi bir şey. Her yaz 20 gün aynı terane. Sabah bekle ki herkes uyansın da kahvaltı yapayım. Öğlene doğru yüklen bakalım şemsiye, çanta, havluları. 3-4 saat denize mi girersin oturur musun kenarda. Eve gel duş sırası bekle, yok sigorta attı, yok yukarı su çıkmadı. Yok gider tıkandı, klozete tuvalet kağıdı mı attınız, mangalı kim yakacak, karpuzu kim kesecek tantanası. Hazır gelmişken domates biber alalım da salça yapalım. Dönüş sabahı bagaj eşyayı almaz. Konserveler koltuk altlarına salçalar bagaja, valizler arka koltukların aralarına. Birde bisikletler var. Eve gelince o eşyaları boşaltması taşıması 1 saat sürüyor.
Çok defa yaptım. Ben daha çok turlara katılıyorum. Bu sayede ülkede bir çok yeri gördüm. Yeni insanlar tanıdım. Naz yok kapris yok memnun etmek zorunda kaldığınız tek kişi kendinizsiniz.