bugün

kimseye uymak zorunda kalmayan, özgür takılan insandır.
Ben. Hep yalnız gezerim. Geri zekalıların bıdı bıdısını çekemem. Sırf yalnız olmiyim diye insanlara katlanıp günümü çöp edemem.
Başlığı gördüm ve hiç çıkasım olmadığı halde dışarı çıktım kız arkadaşlarından ve evlerinden izin alamayıp dışarı çıkamayan ezik arkadaşlar için de gezdim.
Bi siktir git şaka yapıyorsan da yapma.

Tam tersi merak etmeyin. Ezik insanlar tuvalete giderken bile birilerine ihtiyaç duyar.
Bunda anormallik yok, bazen yalnız olmak ister insan.

Bazan veyahut bazen ama süreklilik arz ediyorsa sıkıntı var.
Hem ezik hem sapık olduk iyi mi.
Eziklik falan değildir aksine özgürlüktür. En güzel tatillerimden biri tek başıma gittiğimdi, en güzel yürüyüşlerimden biri tek başıma yürüdüğümdü. En güzel kafayı buluşlarım tek başıma içtiğimdi. Bunun gibi sayısız örnek verebilirim.
Bunların sevgiliyle yapılanı, en yakın arkadaşla yapılanı da çok güzeldir ama hepsinin yeri ve güzelliği ayrı.
isteyerek tercih ettiğim durumdur. mesela şimdi kadıköy'e geçiyorum ve yalnız takılacağım. eğer sıkılırsam biriisini ararım gelir, ne var bunda ezik olacak?
ben okul ortamında bile yalnız dolaşan insandım ulan.

''yalnızlık en eski asalettir''
-friedrich nietzsche-
başkalarına uymak zorunda kalmayan insandır.
eziklik değil zevktir.
yalnızdır.
Eziğim ama bir o kadar da akıllıyım.*
görsel
Ezik olduğum doğrudur.
" sokağa çıkmak için evlenek mi ? " dedirtti.
Bugün de bu yüzden ezik olduk... Neyse ki içten içe birçok insanın yapmayı sevmediği şeyi yaptığımı biliyor ve sırıtıyorum.
Tek başına dolaşmaya giden insanlar bende her zaman sapık izlenimi bırakmıştır.
Biriyle çıkmak da ezikliktir. Otur evinde.
Yalnızım ve yalnız olmak benim tercihim.
eziklik olduğunu hiç düşünmemiştim bunun.
Canının istediği yere giden insandır. Kadrinin değil kalbinin istediği yere gidiyordur sahte dostluklardan nefret ediyordur. Ruhu dinler bu kimseler. Mesela ben kimseye benimle şura gelir misin demem, birileri benim onlara uymam için çabalar hep bense uyumsuz bir insanım çünkü onlar kafeye giderken ben şehrin tamamını görmek istiyorum onlar alışverişe giderken ben müzelere giderim. Kitap sahaflarına bakarım. Farklı olmayı seviyorum bu yüzden tek başıma olmak en iyisi.
dışarı çıkmak için illa birini arayan asıl eziktir.
tek başıma dışarı çıkıyorum ve ezik değilim. insan yapacağı her şey için yanına birini arıyorsa eziktir yalnız olduğu için değil.
Tek basına eğlenebilen mutlu olabilen üzülmeyen bir adamı yada kadını kimse yıkamaz. O zaten güclü bir insan olmuş kimsenin eksikliği ona koymaz. Yolunda AŞ.
Ezik değildir. En sosyal insanlardan biriyim ama ne kadar sosyal olsanız bile bazen tek başına vakit geçirmek iyi gelir, Yanınızda ses eden olmadan. Hem günün sonunda herkes yalnızdır, düşünceleriyle, kafasının içindekilerle baş başa kalır. Kendiyle iyi anlaşıp yalnızlığıyla da mutlu olabilmeli insan.
benim o.
yalnızım ulan n'apim.
asıl tek başına dışarı çıkamayan olsa olurdu ama ona da bize ne.