1. 1.
  (bkz: msn adamcigi)
  2 ... lilith
 2. 2.
  neredeyse her alternatif öğrenci şenliğine katılan insandır. asli görevi büyük bir halayı başlatmak olan tbhçi* her türlü halayı bilmekte, insanlar halaya katıldıkça yavaş yavaş gruptan ayrılıp en yakın alternatif öğrenci şenliğine doğru koşmaktadır. şu sıralarda güneye inmiş ve yeni halay türleri geliştirmektedir.
  ... aflterxosruanrgise
 3. 3.
  aynı zamanda hem halay başı hem de halay sonu olduğundan iki elindeki iki mendil standarttır. atacağı zılgıtlar ise ihtiyarî.
  ... mevta
 4. 4.
  kendi başına tango yada vals yapan insan gibidir. yanında en az bir kişi daha olmasının gerekliliğine inat kendini şebelek konumuna düşürmekte sakınca görmez. genelde düğünlerde alkollü bir şekilde ortada çıkar ve kamber olarak adlandırılır.
  ... mahallenindelisi
 5. 5.
  \o/* boyle bir seydir. * mendil oluyor. *
  3 -1 ... kopush
 6. 6.
  içki içilmiş, kafa tam ayar, içeriden bir coşku geliyor ki hiç sorma, kahraman bir erkek elbet ve hobaa başlamış bile oynamaya durumudur.
  ... freelance
 7. 7.
  ibrahim TAtlıses... Sürekli eline kırmızı mendili alıp hobaaa, hübeeee, diyerek bi eğilip kalkıyor... Tek başına halay çekiyor...
  ... madmax007
 8. 8.
  halaycılık kursuna gittiği için evinde antreman yapan *insandır.
  ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  (bkz: ibrahim tatlıses)
  ... hasnicktir
 10. 10.
  özenilmesi gereken insandır. çünkü, halayın doğasında birbirini gaza getirmek yatar. örneğin bir müzik duyulduğunda anlık bakışmalar, birbirini dürtmeler halayın zeminini hazırlar. fakat, kendi kendine yaldır yaldır halay çeken kişi bu engelleri çoktan aşmıştır, kendini müziğin ritmine bırakabilecek cesarete sahiptir. bu yüzden takdir ediyoruz bu kişiyi ve bir kırmızı mendil hediye ediyoruz kendisine.
  2 ... sadirvan mehmet cadiroglu