1. 40.
    en çok istediğim yüce rabbim bunu yaşamadan ölmeyi nasip etme , imdi siz diyeceksiniz ki neden tam benlik kafa dinleyeceğim ayol.
    ... luciferinterapisti
  2. 41.
    bekarlae için daha rahat sevgili ayarlamaya sebebiyet verecek durum.
    2 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  3. 42.
    karışan eden olmaz. sinirinizi bozan olmaz. mutlu ettirmeye çalıştığınız biri olmaz. ihtiyaçlarınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. gerekirse 8 saat yürüyebilirsiniz, karar size aittir. gerekirse uzun bir süre aç durursunuz paranızı başka şeylere yetirebilmek için, karar size aittir. kafa dinler kendinizi keşfedersiniz. tatil yaptığınız yere odaklanabilirsiniz.

en güzelidir.
    2 ... the outsider
  4. 43.
    wingman olmadığından keyfi çıkmaz.
    manita bulsan bile hava atamazsın. rekabet olmaz.
    1 ... gedikpasa
  5. 44.
    valla dışardan sap ve ezik diyorlar diyeyim :D
    ... theagent
  6. 45.
    cok az kalandir.
    3 ... famborella
  7. 46.
    bir insana mastürbasyondan sonra en çok haz veren aktivitelerden biri olduğunu düşünüyorum.

türk toplumunda bu durum, "özgüvensiz misin olm, arkadaşlarınla gitsene, hiç mi arkadaşın yok da yalnız gidiyorsun" diye -bazıları tarafından- yorumlansa da, bu durum tamamen bir zırvadan ibarettir benim gözümde.

bugüne dek 13 ülkede sayısız şehir gördüm ve hepsini tek başıma gezdim. ve bu tatillerin bana en büyük artısı, kendi limitlerimi görmek oldu. hem maddi açıdan hem manevi açıdan.

kaldı ki "tek başına" denilse de aslında yollarda tek olmuyorsunuz. yolda tanıştığım bir sürü insan oldu ve bunların büyük kısmı şu anda hayatımda yer alan insanlar olmuştur. yani aslında gözüktüğü gibi sıkıcı da değildir.
    1 ... rotblau
  8. 47.
    Turistlere rahatça yazılmak demektir. Evet.
    ... aydinoglu 45
  9. 49.
    zorunlu olarak yapacağım aktivite. sıkılacağımı düşünmüyorum ama gelmek isteyen arkadaş varsa ulaşabilir.

--spoiler--
    ege ve akdeniz kıyıları beni beklesin efendim.
    --spoiler--
    5 -1 ... chacker
  10. 50.
    aileyle tatil yapmaktan bin kat daha iyidir. mal mal takılan aile fertleri size 3 günlük tatili bile zehir etme potansiyeline sahiptir.
    2 -1 ... kan tutan kasap