1. 1.
  ıssız bir yolda araba bozulunca, insanın başına gelebilecek hadise.
  2 ... ben hep 17 yasindayim
 2. 2.
  insanın içiyle dışının tanışmasına vesile olan farkındalık adımlarıdır.
  7 ... septik
 3. 3.
  kısa bir hesapla toplam 4 saat yürüse bir insan ve 1 saat boyunca güneye, 1 saat boyunca batıya, bir saat boyunca kuzeye ve 1 saat boyunca da doğuya yürürse eğer tekrar başladığı noktaya gelir. ha ne gerek vardı şimdi buna derseniz haklısınız.
  3 ... cibiliyetli
 4. 4.
  Walkman, Discman veya Mp3 playerden dinlenen müzik eşliğinde olursa mükemmel olan eylemdir.
  8 -1 ... joe satriani
 5. 5.
  kafa içersindeki onlarca sonuçsuz düşüncenin gözlerdeki manayı kaldırıp da tüm fizyolojik ve biyolojik gücü ayaklarda toplama durumudur. etraftaki kişi ve olayların manasızlığı ve boş bakışlar olaya ne birşey kazandırır ne de kaybettirir. olay sadece arınmaya yönelik herhangi bir sonuca ulaşılamayan umuda yolculuktur.
  5 ... maske
 6. 6.
  pişik olmayan insanlar için süper bir olay. ama yürüyen var yürüyemeyen var!
  1 -2 ... nahil
 7. 7.
  yürürler çünkü beynin tüm hücrelerinin havalanması gerekir... öyle çok karışır ki düşünceler, yürürken çözülmesi gerekir... öyle çok geri kalmıştır ki adımlar, yürürken açılması gerekir... öyle çok kapanmıştır ki gözler, yürürken görmesi gerekir... ve öyle çok susmuştur ki insan bazen yürürken bir türkü tutturması gerekir...
  5 -1 ... melodram
 8. 8.
  herşeyden önce güzel bir spor yapmaktır.tek başınıza olmanızdan mütevellit düşünürsünüz.eve yorgun argın döndüğünüzde de garip bir mutluluk kaplar içinizi zira ara sıra yanlız kalıp düşünmeye ihtiyacınız olduğunu anlarsınız ve kendinize söz verirsiniz 'bir daha ki boş vaktimde yine' diye.
  3 ... firanzalhonan
 9. 9.
  antidepresan ya da uyusturucu kullananlara tavsiye edilir. bi de bunu deneyin bakalim.
  2 -1 ... sabiha
 10. 10.
  solo dağcılık yapanın gayet iyi anlayacağı aktivitedir.
  1 ... ewentry