1. 1.
  Sayıca çok azlardır. Çünkü türleri toplu gezinen bir cinstir. Ancak gruplardan dışlanan ezikler veya grupları terkeden sigmalar tek başlarına gezinirler.

  Duygusal bağ kurma ihtimalimin yüksek olduğu cinstir.
  3 -8 ... herteldenyazar
 2. 2.
  bağımsız ve bağlantısız olmanın keyfini duyumsamak istyen kızdır.
  4 -1 ... monk of monkmountain
 3. 3.
  arkadaşlarını çok sevse de topluca hele de kalabalık gruplarla organize olmayı gereksiz tantana olarak gören kızdır. herkese uygun gün saat tırı vırı ayarlayana kadar istediği aktiviteleri tek başına gerçekleştirir. he bir de yalnız kalmayı ihtiyaç olarak görüyordur.
  7 -2 ... derdim ne kendimle
 4. 4.
  farklı olmayan fakat bir ömür farklı olma çabasında olan ya da farklıymış gibi yaşayan değil kelimenin tam anlamıyla fark yaratan insandır.pek çoğunun geçmişinde farkındalıklarına yardımcı yaşanmışlıkları olur, bu yaşanmışlıklar çoğu kez onu yıpratmıştır.her şeye rağmen tek olarak gezen mutlu olan bir kadın, artık hayatı öğrenmiş,güçlü biridir.
  2 ... ugurmert
 5. 5.
  Hayatımda yaptığım en doğru seçim. Evet arkadaşların olabilir, ailen olabilir ama bunlar göstermelik kalıyorsa, gece yarısı uyandığında kendini yalnız hissediyorsan, samimiyetsiz samimi dostlar istemiyorsan kafan rahat olsun istiyorsan yalnız takıl,gez,dolaş. Bir süre sonra bağımsız olmanın özgür olmanın tadını alacaksın:) Doğaya karış hatta arada! insan kendinin en iyi dostudur. Seni senden daha iyi kimse tanıyamaz. Bazen sende kendini tanıyamazsın ama kimin umrunda?

  Bir keresinde şöyle bir söz okumuştum: "Samimi olmayan selamın kelamını neyleyim azizim?" diyordu.
  2 ... karayavurmusbalina
 6. 6.
  Benimdir. Hatta canım sıkılınca yapmaktan büyük zevk duyduğum eylemler arasındadır.benim canım gezmek istediğinde kimseyi peşimden sürüklemeyi bi türlü sevemedim.
  1 -1 ... ukulelelelli yar