bugün

Genellikle 15-25 yas arasi insandir. Yasi büyüdükçe istegi azalır.
Mahremiyet ve özgürlük istiyor olabilir. insanlardan bıkmıştır, yargıyla dolu gözlerden, anlamamakta ısrarcı düşüncelerden, yerini bilmeyen dillerden sıkılmıştır. Ben, kendi adıma konuşursam eğer.
insanlar tarafından tokat manyağına çevrilmiş, yediği kazıklardan ve insanların güvensizliğinden sıkılmış, muhtemeldir ki ailesini kaybetmiş bununla birlikte sevgiye olan inancını da yitirmiş kimsedir. Üzmüştür.
Kimsenin derdiyle uğraşmak istemeyen ev arkadaşına bağımlı olmak istemeyen ve en önemlisi biraz yani azıcık sessizlik ve huzur isteyen insandır.
annenin evlenmeden bir yere gidemezsin sözü ile götünün üstüne oturan insan değilse çok şanslıdır.
Maddi şartlar elverdiği anda bu insanlardan biri ben olacağım. Umarım yalnızlığım ömür boyu sürer.
En güzel yanı..

AğLayabilmek. Böğüre böğüre...içinizden geldiği anda.
Annemlere ayrı eve çıkmaları için bir süredir baskı yapsam da,
bir türlü ikna edemiyorum;
Tek başıma yaşamak istiyorum, taşınsanız olmaz mı dedikçe suratıma öcü görmüş gibi bakıyorlar;
Biraz korkak, biraz şaşkın ve bu çocuk kafayı yemiş olmalı der gibi bir ifadeyle.

Napiim;
Taşınmaya, düzenimi bozmaya üşeniyor,
evimi bırakmak istemiyorum..
Benim yerime Onlar taşınsa olmaz mı?
Hayatta bütün darbeleri yemiş artık insanların gereksiz olduğunu düşünen kişidir, fakat tek başına yaşamak günümüz şartlarında pekte mümkün değildir.
güncel Önemli Başlıklar