bugün

ikinci günden sonra sıkan hadise. 'kafamı dinlerim' tarzı düşünceler fostur. Yanında illa ki biri olacakmış hacı.
Not: tatile hiç çıkamamaktan yeğdir tabi ki de.
tek başına konsere gitmekten beter bir şey değildir.
tatil yapacak kişi fazla bunaldıysa tek başına tatil yapmalıdır. oraya kafa dinlemeye gitmiştir sonuçta.
ruhsal açıdan dinlenmeye sakinleşmeye ihtiyaç varsa tek basına tatil yapmak her zaman en iyisidir.
Şu an arkadaşımın fethiye de tek başına yapmakta olduğu tatil türü.
artık zamanı geldiği düşünülendir.
en az birkere denenmesini düşündüğüm aktivitedir.*
hayaldir.
2010 yazında denediğim aktivitedir. bazı zorlukları elbette var ancak haddinizi bilerek oynarsanız siz kazanırsınız. ben öyle yaptım. amacım ne gidip bi rus kadını düşürmekti, ne de hollandalı, iskoç vs. kafamı dinlemeye de gitmedim açıkçası. mantıklı kararlar almak için inanılmaz bir fırsattır. benim amacım da buydu. tohumlarını o tatilde attığım bir hedefi gerçekleştirmeme ramak kaldı. radikal bir karar, ancak rahat bir kafa ve düşünce ortamında olur. tecrübeyle sabit. ancak amacı sınırsız eğlence olan arkadaşlar için üzülerek söylüyorum ki bunu yaparsanız kendinizi çok kötü hissedebilirsiniz. eğlence için +1 şart güzide insanlar.
bu yaz biraz da mecburiyetten yapmak durumunda kalacağım hadisedir.
insanın herkesten uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunda uygulaması gereken tatildir. okumak istediğiniz kitapları yanınıza alın ve doğaya bırakın kendinizi.
kimi evli erkeklerin en güzel hayallerinden biridir.
kafa dinlemektir. ancak eminim ki tatil tamamiyle yanlız geçmeyecektir.
hayatta bir kez yapılması gerektiği söylenen aktivite.
türkiyedeki çakal otel işletmelerine bakın hele;
1) tek erkek almıyoruz
2) tek erkek geceliği 270 lira - çiftlere 2 kişi 240 lira.

tek başına günü birlik tatilden başka yol yok.
" avrat yok akıl var " felsefesine uyar.
Tatil=kafa dinlemek icin yapilan aktivite oldugundan tek basina gidilmesi daha iyidir.
Yeni insanlarla tanismak icin iyi bir firsattir. Genelde millet kiz dusurmek icin yapar bunu.
çok zevkli olmayacak fakat bir yolunu bulup mutlu olunacak tatildir. her şey insanın kendi elinde sonuçta.
karı kız düşürcem hayalleriyle gidip sap sap dolanıp gelmekle sonuçlanan tatil. evet.
sadece domatesten menemen yapmak gibi bir şey.
çok sıkıcıdır. hele ki ailelerin takıldığı yerde tek başınıza tatil yapıyorsanız daha kötüdür**. tuttuğunuz evde yalnızlıktan kıvranırsınız. tek başına ne yapılır ki?
geçen hafta sonu yaptığım eylem. ilk defa yurtdışına çıktım ve tektim. gayet de eğlendim. yeni insanlar tanıdım, yeni yerler gördüm, yeni tatlar keşfettim, bir sürü fotoğraf çektim ve bir ton anı biriktirdim..

herhangi bir terslik olmazsa temmuz sonunda da roma-floransa-venedik-pisa-barça-paris turu yapıcam ve yine tek olucam.

çok arkadaşım var yurtdışına çıkmak isteyen ama yanına arkadaş bulamayınca fikrinden vazgeçen. nedendir bu korku anlayamıyorum. siz siz olun hayatınızı ertelemeyin gençler. sonradan keşke dememek için şimdiden harekete geçin.
ilk fırsatta gerçekleştirmek istediğim hayal. yalnız çıkacaksın yola yalnız tamamlayacaksın hayatı.
Kendi ile kalabilen insan için mümkün olabilir. Çift gidip her şeyi beraber yapmak yerine arkadaş edinmek için de yalnız gidilebilir.

Sonuç olarak yakışıklı ve fit iseniz dans etmeyi de biliyorsanız sınırlı bütçe olmadıkça çok güzel tatil yapabilirsiniz.
Yapmayı çok istediğim ama nedense bir türlü yapmadığımdır.