1. 1.
  tanım:hızlı iyileşme sürecini atlattıktan sonra tekrar eski (bekarlıktaki) formuna kavuşacak erkektir.
  general rütbesiyle mensubu olduğum ordudur.

  bu ordunun er rütbesindeki bazı mensuplarını haftasonları avm'lerin food court bölümlerinde çocuğuna yemek yedirirken veya çocuk oyun alanlarında vakit geçirirken görebilirsiniz.

  çocuklarının sevimliliklerini kullanarak yeni hatun kişilere olta atma sporuyla uğraşırlar. yapmayın lan bunu. çocuğunuza yazık.

  orta ve üst rütbeli subaylar ise eski eşinin hala daha süren mızıklanmalarından yakınarak sağda solda kafa açarlar.

  bir de çocuğunu çeşitli sebeplerden dolayı göremeyenler vardır ki bunlar acınası durumdadırlar. yaptığım araştırmalara göre bunların bir kısmı örgütlenme çalışması içerisinde ve ciddi anlamda hukuki desteğe muhtaç kitledir.

  general ve diğer üst rütbelilere gelince:
  onlar hayatının ilk yarısında yediği golden dolayı engin tecrübeye sahiptir.
  maçın 2. devresine mağlup başlamanın maçı kaybetmek anlamına gelmediğini iyi bilirler.
  yeni bir evlilik yapmayı kolay kolay düşünmezler ve öncelikleri çocuklarıdır.

  ayrıca rütbeden bağımsız olarak, bunların kız çocukları varsa ve çocukları henüz kişisel bakımını ( tuvalet v.b.) kendi başına gideremeyecek yaştaysa, avm'lerdeki tuvaletlerde ciddi sıkıntılar yaşarlar. 3 ya da 4 yaşındaki kız çocuğunuzu erkekler tuvaletine götürmeyi istemezsiniz. kadınlar tuvaletine de siz giremezsiniz. emzirme odası ve diğer bebek bakım odaları da genellikle haklı olarak kadınların işgali altında, bazı yeni yapılan avm'ler çocuklar için ayrı tuvaletler yaparak bu durum için çözüm üretmiş durumda. ancak her avm'de bunlar yok. bu durumda açıkçası imdadıma özürlü tuvaletleri yetişiyor.
  1 ... terzaghi