1. 355.
  tehlikenin farkında mısınız
  2 ... true
 2. 362.
  "herkesin hayatına kimse karışamaz, o o şekil giyinir, bu bu şekil" abi 2015 te vermiş olduğu ikinci ropörtajında albüm çıkaracağından, 6 o yan 6 bu yan şeklinde bomba gibi bir albüm patlatacağından ve bu albümü 24.06.2018 tarihinde çıkaracağından bahsetmişti.

  tehlikenin farkında mısınız?

  https://www.youtube.com/watch?v=hacCw29knzI+
  2 ... lagrimilla
 3. 363.
  serdar ortaç aylardır sessiz.

  hepimiz bittik. şarkılar yolda.
  1 ... noxeca
 4. 364.
  aylardır serdar ortaç lafı yok ortalarda. tamamen sessiz.

  hepimiz sıçtık. şarkılar geliyor.
  1 ... noxeca
 5. 365.
  barış terkoğlu' nun bugünkü köşe yazısı başlığı. çerçevelet as duvara.

  Farkında mısınız?
  Fethullah Gülen’i 2008’de beraat ettiren kararı verenler, ilhan Cihaner’e kurulan kumpasta ise FETÖ’nün tezlerini destekleyenler bugün yargının tepesinde.
  Farkında mısınız?
  FETÖ imamı Suat Yıldırım’ın çalışma arkadaşı, örgütün derneği KADiP’in Yönetim Kurulu Üyesi, Abant Toplantıları’nın katılımcısı, Dinlerarası Diyalog çalışmaları için Vatikan’a yol yapan Ali Erbaş bugün Diyanet’i yönetiyor.
  Farkında mısınız?
  Erdoğan’ın tehdit edildiği toplantıda en önde oturan, Bilal Erdoğan’ın ortağı Mehmet Gür TUSKON davasında ifadeye bile çağrılmadı. Bilal Erdoğan’ın Akıncı Üssü davasına Adil Öksüz ile ABD’ye gidip gelenler arasında görünen ortağına da bugüne kadar soru soran olmadı.
  Farkında mısınız?
  Zaman gazetesi hisselerinin 2014 yılındaki sahibi, sık sık Pensilvanya’da “arınan” Fettah Tamince, soruşturmalardan Cumhurbaşkanı avukatlarının “başarılı” savunması sayesinde kurtuldu.
  Farkında mısınız?
  15 Temmuz darbesinin beyni Adil Öksüz, kolunda Hava Kuvvetleri armalı saatle gözaltına alındı. Emniyet’e sorguya ısrarla götürülmedi. Savcının 2 kez tutuklama istemesine rağmen “tarla bakmaya geldi” diye serbest bırakıldı. “Pes” eden savcı “Fethullahçı zihniyet hâlâ yönetiyor” diyerek görevini bıraktı.
  Farkında mısınız?
  Bazı davalara “para iddiaları” karıştı. Kimi savcılar görevden alındı. Polis, hapisteki FETÖ sanıklarından ifade bile aldı. Geçen hafta istanbul’daki bir savcı, mal varlığındaki 660 bin TL açıklanamayan artış nedeniyle görevden alındı.
  Farkında mısınız?
  AKP izmir il Binası’nın 15 Temmuz’da bile mal sahibi, Işık Sigorta’nın da Gediz Üniversitesi’nin de kurucusu Ahmet Küçükbay tutuklandıktan sonra, en bilinen markasına AKP’ye yakın Mustafa Latif Topbaş ortak oldu. Küçükbay’dan istenen bir dizi paradan sonra yandaş medyada aleyhindeki haberler durduruldu. Etkin pişmanlıkla tahliye edildi. Kaynağı örgüt olanlar hariç, serveti iade edildi.
  Farkında mısınız?
  FETÖ’de ilk akla gelen “çatı davası”nda 72 sanıktan sadece 7’si tutuklu. Kalanlar nerede? 65’i de firarda. Haklarında yakalama kararı çıkmadan isimlerini yandaş medyada çarşaf çarşaf yayımlatanlar, yurtdışına çıkışlarını da izledi.
  Farkında mısınız?
  Bank Asya’ya para yatırma suç delili sayılırken bankanın sahipleri hakkındaki iddianame yeni çıktı. Farkında mısınız? 15 Temmuz’a kadar FETÖ’nün yayın organlarında nutuk atan, “Ben Hizmet hareketini bir terör örgütü olarak görmüyorum” diyen parti lideri AKP listelerinden milletvekili oldu. Partisi Cumhur ittifakı’na katıldı.
  Farkında mısınız?
  Kot markasıyla ünlü TUSKON yöneticisi işadamı, adliyeden “ifademi verdim ve aynı gün işimin başına döndüm” diyerek çıktı. Davaya giren MASAK raporu ise Bank Asya’ya yatırdıklarının, FETÖ kurumlarına darbeye kadar aktardıklarının listesini veriyordu. Zaten koca TUSKON dosyasında bugün hapiste 10 kişi var. Tabii ki kalanlar aramızdalar!
  Farkında mısınız?
  Fethullah Gülen’le sevgi dolu fotoğrafları ortaya çıkan Nurettin Nebati, Berat Albayrak’ın yardımcısı oldu. “Nasıl oldu” diye soran Nurettin Veren gazetesinden kovuldu.
  Farkında mısınız?
  “FETÖ ile nasıl mücadele edilmeli” raporu yazan Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı’ndaki daire başkanının telefonundan ByLock çıktı.
  Farkında mısınız?
  Türkiye’de birileri “evlerinden incil çıktı” haberleri yapıyor. Yurtdışındaki Fethullahçılar bunları kendini haklı göstermek için kullanıyor. Türkiye’deki saçmalıklar FETÖ tanıtımına malzeme oluyor.
  Farkında mısınız?
  Adalet Bakanı, birkaç gün önce yurtdışında FETÖ ile mücadelenin kaybedildiğini adeta itiraf etti.
  Farkında mısınız?
  Yargı imamları yakalanıp ceza bile alsa onlarla irtibatı ortaya çıkan bazı hâkim ve savcılara kimse soru sormuyor.
  Farkında mısınız?
  FETÖ’nün diğer tarikatlara sızarak yoluna devam ettiğini yazan Emniyet’in mahrem yapılanma raporu sumen altı ediliyor.
  Farkında mısınız?
  Medyada dün en ateşli Fethullah propagandası yapanlarla, bugün herkesi FETÖ’cü ilan ederek tutuklama listesi açıklayanlar aynı kişiler.
  Farkında mısınız?
  “Herkes” FETÖ’cü olursa aslında “kimse” FETÖ’cü olmaz. Bu sıralar “herkes FETÖ’cü” ile “kimse FETÖ’cü değil” arasında dikkat çeken uyum var.
  Farkında mısınız?
  15 Temmuz şehit yakınları ve gazileri darbeden sonra yaşananlara isyan ederek küsüyor.
  Farkında mısınız?
  Hem Pensilvanya’da hem Ankara’da birileri “FETÖ ile çözüm süreci”ni fısıldıyor. “FETÖ ile mücadele”deki tesadüf sayılamayacak gidiş, Türkiye’yi ancak af ile sıyrılabileceği bir enkaza götürüyor.
  Farkında mısınız?
  Bütün bunlar olurken Necati Doğru’ya ve Emin Çölaşan’a FETÖ davası açılıyor.
  Tehlikenin farkında mısınız?
  6 -2 ... klimanjaro
 6. 366.
  Liseliler karnelerini aldı ve bir çoğu yaz boyunca evde olacak. Evde olmak demek genel olarak boş durmak demek. Bu boş kitlenin %50 si sözlüklerin varlığını bilse, bu %50 olan topluluğun %10’u inciye kayıt olsa %5’i diğer sözlüklere kayıt olsa. %35’i buraya gelse, bu %35’in %20 si liseli ruhlu (sjsjssjsj, aga bee, yak aga yak, malbayım, böyle karşına çıksam ne yapabilirsin, lol, anan zaa xd, feminizmmm, bayan değil kadın, pubg, sigara paketten kafasını yak beni abi dedi) tayfadan olsa yarrağı yedik. Geçmiş olsun.
  8 ... gethere
 7. 367.
  (bkz: surilerin suri üretime geçmesi) sonucu olan tek hücreli canlı gibi artıyorlar.
  ... nick koymayi unuttum
 8. 368.
  10 sene önce hadi lan olur mu öyle şey dediğiniz herşeyi 4K izlediniz! ibret alın!
  4 ... centurion
 9. 369.
  çıkarıp masaya vursalar yine de farkında olmayacak bir ahalinin içinde gezdirildiğinde "bir ses duydum sanki" bilincine hayran olmamak elde değil.
  2 ... baftan