1. 11.
  bu kadar hassas bi konunun içinden bile "reklam kardeşim bu" şeklinde üstünkörü bi yakıştırmayla çıkılan ve elin tersiyle kenara itilen kampanya sloganıdır.
  sanki cumhuriyet gazetesi yazarları, soyunup üzerlerine tehlikenin farkında mısınız yazmışlardır.
  katılmıyorsak da bari olumsuz eleştirirken arkasına bi argüman koyalım..
  15 -7 ... cikarinbeniburdan
 2. 12.
  ismini cumhuriyet koyarak cumhuriyetin savunucusu ve de kollayıcısı zanneden 50000-60000 trajı geçemeyen, bir zamanlar devlet dairelerine zorla satılan, hala kütüphanelere mecbur girmesi gereken gazetemtrağın yapmış olduğu fuzuli çığırtkanlıktır. bunların tarihleri aynı hareketleri yapmakla geçmiştir. açın içini bir bakın sadece eleştri yaparlar hiçbir çözümleri mevcut değildir.

  yakın zamanda genç subaylar tedirgin diye de bir manşet atıp genelkurmayca lanetlenmiştir bu gazete. yani bu gazete hiçbir kesimin gazetesi değildir. sadece ilhan selçuk ve kendi gibi taş üstüne taş koymama zihniyetine sahip insanların gazetesidir. ama ben yine de merak ettim sizi kimse istemiyor da kimin tetikçiliğini yapmaya çalışıyorsunuz 70 milyonluk ülkede 60 bin trajla?
  12 -22 ... palta
 3. 13.
  trajı erotik yayın yapan bulvar gazetesinin trajı kadar olamayacak kadar az olan, hiçbir kesime hitap edememiş gazetenin bölücülük amaçla yaptığı alışageldik işlerden biridir.
  18 -42 ... palta
 4. 14.
  yaptıkları tek şey laikliğin ve de atatürkün arkasına saklanmaya çalışmak olan hiçbir yol göserici yayını olmayan, geçen yıl arka kapak kadını koyarak traj arttırmaya çalışan avea reklamlarıyla kapanmamayı başarmış kimsenin sahip çıkmadığı bu memleketin evlatlarıyla şekil olarak hiç de benzeşmeyen tiplerin elinde görmeye alıştığımız gazetenin yeşil marul salatasının üzerine serpiştirdiği zeytinlerin kuşbakışı okunuşudur.
  11 -15 ... palta
 5. 15.
  Bu gazetenin ne kadar çok savunucusu varmış meğer.Cumhuriyet'in gazete olanını değil de yönetim biçimi olanı savunulsaydı benim de destek verdiğim kampanya olacaktı.Eminim tüm arkadaşlar da cumhuriyet adına böyle bir kampanyaya sahip çıkarlardı.Ancak apaçık traj kokan bu sloganı kusura bakmasınlar sahiplenemeyiz.
  Yoksa Cumhuriyet kimsenin tekelinde değil.Bu cumhuriyet hepimizin.Bu konuda sorun yok.
  6 -7 ... italiano
 6. 16.
  bazı kimselerin anlamaması, bazı kimselerin de anlmayı istememesi normal olan diger bütün gazeteler gibi sureli yayın saklayan ve kataloglayan kutuphanelere giren saklanan, ve ileride de saklanacak gazetenin kampanya sloganı
  sloganın isaret ettigi kesim ise yazının ters yazılması vb. ile dinini yasayan insanlar degil bu gazetelerin ileride yazı seklinin degismesi isteginin olabilme ihtimalidir.
  seslenilen kitle ise uyutulan, sisirilmis rakkamlarla gozu boyanan insanlardır
  kampanyanın satıs kaygısı olmaması da;
  mezkur* mecmu'*a'yı okuyan kisilerin ekseriyet* aks ettirmeyecegi zira muhalif kisilerin bu mecmu'*a'yı almayacagı muhakkakdır*
  4 -2 ... dopdop
 7. 17.
  amacı Cumhuriyet ile bağdaşmayan ama hala adını taşımaya devam eden bi gazete
  hem fikir olduğu kişiler gibi dengesiz ve saçma hareketlerde bulunan bi gazete
  muhalefet kelimesinin anlamını %100 anlamış, kavramış ve başarı ile uygulayabilen bi gazete
  yolunuz açık olsun, gününüz aydın olsun, aydınsınız ya!! kelimelerin anlamlarıyla uğraşarak ülkeye fayda veren işlerden uzak durmaya ve fayda veren işleri yapmaya çalışanlara _ok atmaya devam edin...
  ayakta alkışlıyorum sizi, ayaktayken daha uzak gözüküyosunuz çünkü!!!!!!!!!!!!!!!!
  7 -9 ... hiperaktif
 8. 18.
  cumhuriyet adam olcak dedirten kampanya
  4 -8 ... pandora
 9. 19.
  yurdumun güzel ve karşıdan karşıya geçerken mutlaka abilerinin ve ablalarının ellerinden tutmasını isteyen , bekleyen , bekletilen , manipüle edilen , zortlayan , patlayan insanlarına ; sunulmuş , anlatılmaya çalışılmış hoş bir kampanyadır ...

  aklıma takılan şudur ;

  bu kampanyayı pana film yapsaydı ( ki yapmıştır ) , bir dizi çekseydi ( ki çekilmiştir ), isminide kurtlar vadisi koysaydı ( ki koyulmuştur ) acaba etkili olur muydu ( manyak olurdu abi ) ???
  3 -3 ... mavici
 10. 20.
  dahiyane bir sLogandır...biz tersten okumayı biLmiyoruz ama mesaj'ı anLıyoruz...bazıLarı tersten okumayı biLiyorLar fakat mesajı anLamıyorLar...onLar anLamasa biLe biz gençLer varız...bizim damarımıza basmasınLar...biz bu cumhuriyet'in kuruLması için nice gençLer verdik...gerekirse bir o kadar daha(hatta daha fazLasını)veririz...biz tehLikenin FARKINDAYIZ!!!*
  9 -4 ... tucimania