bugün

akp türkiye'sinde şaşırtmayan kadındır.

http://www.kadinlarkulubu...4%B1m-l%C3%BCtfen.752207/
Türkiye'de sürüsüne bereket bulunan kadındır.
Bu kadınlar: Ev, okul, mahalle, iş, aşk, spor, evlilik, sosyal ağlar, sağlık, siyaset vs. akla gelebilecek her ortamda ve konularda bol bol tehdit alırlar. Bazı zamanlar olay (ki bu sıklıkla) ölüme kadar gitmektedir. Ne tokadı sağlam bir kişi, ne hukuk, ne ilgili bakanlık, ne de devlet bu durumun önüne geçememektedir.

Hâl böyle olunca, tehdit eden ruh hastası herifler gittikçe azmakta ve gittikçe kudurmaktadırlar. Meydan bunlara bırakılmamalı, korkulmamalı ve hatta müsait olunduğunda kemikleri çatır çatır kırılmalıdır.
Mücadele şarttır.

Facebook ortamından gelen bir tehdit örneği. içeriği aşırı küfürlü olduğundan mütevellit sansürlenmiştir.

Öncelikle gondermiş olduğun bu küfür dolu ve nezaket dışı mesajından dolayı senin a...a koyuyor ilerde doğcak ve doğmamış çocuklarını defalarca si..yor NON. Ben yurdumu vatanımı ve akpartiyi seven sayan bir vatandaş olarak görevlerimden bir tanesi olan israili savunan ve onun degerlerine bir isailliden daha fazla sahip çıkan tarlabaşı çatalca ve hatta beyoğluda faişelik yapan siz veledi zinalara oruspulara 5 dolara a.larını si.enlere Kutuplarda avlanan fok balıklarına filistinde katledilen mashsum sivil çocuklardan ve filistin halkından daha fazla deger veren a..ına giren cıkan belli olmayan sizlere ve sana cok cok tesekkur ederek baslamak istiyorum. Her ne hikmetse faceyi kurdugum gunden bugune senin gibi ne olduğu belirsiz kisilerin dustugu pavyan karılarının kullandığı kelimeleri kullanan sana sunları soylemek istiyorum. Senin annen benim annemdir ellerinden öpüyorum zira onunla alakalı tek bir yanlıs kelime bile soylemeyecem. Ama senin baban tam bir piç olmalı ki senin gibi bir kızı var. Elbetteki senin yedi ceddine rahmet okumadan önce gercek hayattaki yerini ve kimliğini ifşa ederek seni kutuplar da kutup ayılarına si.tirecem. ve hayvan haklarını daha anlamlı bir şekilde savunmuş olursun. Senin kadınlık ruhunu tasıdıgını dusunmek dahi kadınlarımıza hakarettir. Sen Bu mesajı bana pavyondan göndermiş olabilirsin ama ben senin adrsini tespit ettiğim vakit vaad ettiğin olayı senin başına getirecem. Allah sahidim olsun ki senin bana kullanmış olduğun vatnsız kelimesini ve piç diyen dilini kopartır a..ına sokarım. Sen her kezi kendin gibi oruspu zannediyorsun ama seni fok balıklarına si.tirdiğim zaman tarlabaşın da olduğunı idda ettiğin babam bile seni benim elimden kurtaramayacak. Zira hayvanları sana bir kez daha ben tanıtacam ama bu sefer sen zevk alacaksın. O vakite kadar a..ına iyi bak zira seni si.mek için sırada beklyen adamlarım olacak. Sana adresimi vereyim de beni zyrate gelirsin belki. Barbaros Bulvarı No: 125 Camhan Binası Balmumcu Beşiktaş, istanbul atv binasın da olacam. O vakit belki seni o rada çalışan adamlarımı si.tiririm. Başına gelecek felaketlere hazır ol. Ama gel non arkadaşlara söyledim adımını atar atmaz seni yukarda si.ecekler. Sözlerime son verirken karakaş gözlerini si.erim a..ına koyacak fok balıklarını ve kutup ayılırına duacı olacagımı belirtirim. Hoşçakal
18 Ağustos 20:16
Tahmin edemeyeceğiniz kadar sayıları fazla maalesef.
Dışarıdan baktığınızda adam gibi duran içi boş şahsiyetlerde bile görülebiliyor. Sadece Okumak cahilliği yobazlığı almıyor.
Sonra sen kimseye neden güvenemiyorsun.
işte bu dışı güzel ambalajla kaplanmış içi yaratık kokuşmuşluğu ile dolu zavallılar yüzünden.