bugün

deli saçması.
yapmayın arkadaşlar ya dikkat çekmek uğruna bu kadar iğrençleşmeyin. tecavüzün nasıl bir mantığı olabilir allahısen? seni ciddi ciddi dikkate aldım ve başlığına cevap yazıyorum. hadi bakalım. ne mantığıymış bu? dekolte giyinmek midir bu tutumu haklı kılan? nedir yani? sadece dekolte giyinen kadınların tecavüze uğradığını mı falan mı anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım ki ben? çocuk yaşta olupta tecavüz olgusu yüzünden hayatı kararan kaç kız çocuğu var biliyor musun? baba, amca, abi sıfatı altında sömürülen kaç beden var? ve nasıl oluyor da bu kadar ciddi bir konuyu bu kadar iğrençleştirip önümüze sunabiliyorsunuz?
ben tecavüze uğrasaydım şayet kendimi öldürürdüm. o kadar kolay birşey mi sanıyorsunuz bunu yaşamak allah kimseye yaşatmasın. bunun ne kadar derin yaralar açtığını göz önünde tutarak başlıklar açarsanız sevnirim. zira midemi bulandırıyorsunuz dikkat çekicem farkedilicem diye aptal herifler.
(bkz: tecavüzcünün mantığını anlamamış yazar)
bugün türkiyede bir bebek bile tecavüze uğrayabliyorken, yaşlı insanlara hatta erkeklere bile tecvüz ediliyorken, bunları görmezden gelip kadınlar üzerinde bask kurmayı tecavüzde bile kadınları suçlamayı öngören ve dine sığınan karaktersiz insan saçmalamasıdır.