bugün

adam hiç üşenmemiş .

çok boş insan var piyasada .
ahlaksızları görüyorsunuz değil mi arkadaşlar ?

nereleri mesken edinmişler kendilerine .

ibretlik .
bunları taksim meydanın da vinçte sallandıracaksın ki diğer embesiller insan olsun .

böcek gibi yaşamaktan kurtulsunlar .
pirinç kadar akıllarıyla ahlakı bozucaklar hesapta .

sanki bizim hesaplar armut topluyor .
lan siktir git .
Utanmasa kitap yazacak adam.
bunlarda utanma yok millet linç eder diye yazmıyor o kitabı .
buna fantezi derler. fantezi, fantastik kelimesinden gelir. gerçekleşmesi fecidir.
tecavüz bir şiddet eylemi olup kanaatimce cinsellikle ilgisi dahi yoktur.
anasının fantazilerini paylaşan yazar beyanı.
tecavüz mahsulü bir çocuğun, annesinin avutma cümlelerine kanması sonucu ortaya atılan iddia. kadına da yazık, ne desin "senin baban bana zorla tecavüz etti, ben çok direndim ama engel olamadım; sen ondan böyle oldun." diyecek hali yok ya.
Potansiyel tecavüzcü sanrısı.
böyle düşünenler annesine yada kız kardeşine sorabilir mi lütfen? tecavüz edilmek, grup seks yapmak yada satılmak onları sulandırıyor mu?
Senin de beynin tecavüze uğramış, zevk aldın mı bari.
kişi kendinden bilir işi.
görsel
Bu başlığı açan potansiyel tecavüzcüdür.
Gaztecinin her yazdığı haber niteliği taşısaydı onca tecavüze uğrayan kadının hayatı zından olmazdı. Şeytani vesveseleri haz zanneden salaklar mı örnek olacaklar? Bunları bizim hayatımıza sokan boyalı basın yetmedi bir de bu sanal medyayı soktular hayatımıza. Bozulan ahlaki değerlerimizi iyice bozmak bizi paramparça etmek için. Bazı kiralık şerefsizler de bunlara çanak tuttu. işin ucu kendine dokunduğunda basarlar feryadı. Bu fikrin bir tık ötesi şudur, Tıpkı bazı oc larının dediği gibi;"tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak" bunların kafası bu. Zorla halledemeyince bu şerefsiz fikri eğip bükerek kendilerince meşru hale sokmak için uydurdukları şeytani bir bahane. Yoo bunlar fantazi mahsulü de değil. Sadece şeytanın kalplerini şey ettiği kişiler. Şeytan insana en çok zina yoluyla musallat olur. Maalesef Medyada bu işin pezevengidir. Alınan tüm önlemler ise yetersizdir.
Bu kafadakiler icin, tecavuzde cocuklarin en sevdigi sozde oyundur.

Zihniyetnize atlayayim sizin.
Trol başlığı gibi görünse de doğruluk payı var ve oldukça da yüksek bir pay bu. Yunuşak dokunuşların ve romantik öpücüklerin insan cinselliğinde ki tarihi bir arpa boyu kadar bile değildir. Cinselliğin temelinde şiddet yatar. Aslında insanlık olarak hepimiz tecavüz sonucu doğan çocuklarız. Binlerce yıl önce cinsel rekabetin olağan üstü boyutda olduğu dönemlerde tecavüzlerde hat sahadaydı ve bu durumun yansıması hala erkek ve kadınlarda görülebilir. Tecavüz fantazisi olamayan bir çok kadın bulabilirsiniz. Ama sert seksten hoşlanmayan kadın bulmanız imkansız gibi bir şey. *
Bimere potansiyel tecavüzcü diye bildirdim kardeşim. Hayırlı olsun.
gerçekliği tartışmaya açık olan konu.
evet bu fanteziyi yapıp daha sonra sizle işleri bitince karakola gidiyorlar. gelsin 30 yıl, gitsin müebbet.
Boş konuşup tecavüzu aklamayı veya insanları suça meyletmeyi kesin. Hiçbir kız tecavüzü sevmez hatta en korktuklari şeydir belkide. Birinin kendisine zorla (kendi rızası olmadan) sahip olması fantezi değil korkudur.
(bkz: cinsel şiddetle şaka olmaması)