bugün

Kisinin iradesine hakim olmamasi, toplumun erkeklere yukledigi guclu rolu, karsisindakine ulasamayacagini anlayan adam guc kullaniyor.
hakimiyet isteğinin açlıkla harmanlanmasıdır.

"her şey benim olmalı" isteğiyle yanıp tutuşan birinin reddedilmesi haliyle bu tarz sapkınlıkları doğuruyor. bu tabiiki tecavüz nedeni olmamalı ama gel de bunu pipisiyle düşünenlere anlat.
cinsel açlığın afrikasındayız çünkü.
kimse gavat olmak yazmamış. tek nedeni gavat olmak evet.
Baskı ve hastalıklı yetisen bir neslin kendinden sonraki nesli de etkilemesi.
ortamda bir adet namuslu kadın ve bir adet haysiyetsiz, şerefsiz, adi, aşağılık, gavat oğlu gavatın yalnız kalması.
Psikolojik sorunlar. Normal insan bunu yapmaz.
Tecavüz denen illet, her zaman vardı. Her dönemde bunu besleyen, dürten dış sebepler farklı olmuştur. Dönemimizde en çok besleyen kaynak ise her türden medyadır arkadaşlar. Başka bir şey degil.
iç sebepler de var tabii ki, en büyüğü de erkeğin fiziksel ve toplumsal üstünlüğüdür. Toplum her zaman erkekten yanadır.
Maalesef.
orospu çocuğu olmak. afedersiniz.
Yobaz zihniyetler.
Yalnızca erkekler değildir.
Erkeğin üstün cinsiyet olduğu inancı...
Erkeklerin ahlaksızlığı, şerefsizliği, bu yaratıkları büyütüp yetiştiren ana, göster oğlum pipini amcalara diyen baba, sürekli oğullarını pohpohlayan ebeveynler.

Keşke regl kanından tiksindiğiniz kadar bu mahluklardan tiksinseydiniz belki bu kadar tecavüz olayı olmazdı.
Hiç birşey. Tecavüzün tek nedeni orospu çocukluğudur. Eğer tecavüz varsa sebep konuşulamaz. Zaten konuşulduğu için bu haldeyiz.
Tecavüz cezasının az olması, dizilerde filmlerde sık gösterilmesi Ve en büyük sebebi anne baba tarafından terbiye verilmemiş insanların olması.
eğitimsizlik, aşağılık kompleksi, orospu çocukluğu ve din.
(bkz: mülteciler)

(bkz: eğitim)

(bkz: ahlak)

(bkz: aile terbiyesi)

gibi sebeplerden oluşur.
iğrenç, rezil bir karakter
cahillik
yobazlık.
Saçmalama veya beni sal diyen yazardır.