bugün

kuran kursunda çocuklara tecavüz haberlerini okumayan yazar beyanı.
içim şişti cidden... google a gir... 2017 kuran kursu tecavüz yaz 198.000 sonuç buluyor arama motoru... Kuran kurslarını ateistler işletmiyor... Hele hele 9 yaşında yetim bir çocuğa kuran kursunda tecavüzü açıklayacak bir din yok ne yazık ki... Tecavüzün artma sebebi kanunların işlememesidir. Uygula kimyasal hadım protokolünü bak o kuran kurslarını mesken tutan sapıklar özellikle nasıl kaçacak delik arıyorlar... Tecavüz meşrulaştırılmamalı en yüksek cezadan işlem yapılmalıdır. O pislik güneş görmeye hasret bırakılmalıdır... O zaman tecavüz azalır... Karşındaki kadın ne giyerse giysin ona dokunamazsın... Eğer ki kıyafetinden tahrik oldum diye açıklama yapan kişi kesinlikle kimyasal hadım işlemi uygulanmalı ve o süre zarfında klinik tedavi görmelidir. Bu insanlara toplumda rahat dolaşma şansı bile verilmemeli ki bu tarz olaylar azalsın...
(edit: yazım hatası)
(img:#1607477)
Din ve ahlakın ayni şey olduğunu zannedenlerin sanrisi. Tarikat yurtlarinda tecavüz edilen el kadar çocuklar geldi aklıma bir an.
alakası yoktur. tecavüzün din ve dinsizlikle hiç alakası yoktur. tamamen güç ve medeniyetsizlikle alakalıdır.
O yüzden mi dini yurtlarda 9 erkek çocuğuna tecavüz edildi sayın yazar ? O yüzden mi inanılmaz derecede sapık imamlar yahut din hocaları vardır ? Tecavüz şerefsiz insanların çok olması yüzünden arttı ülkemizde caydırıcı bir cezası olmadığı için arttı erkeklere sanki kadın bedeninin üzerinde hakkının olduğunu sanmasını sağladığımız için arttı kadını sadece bir cinsel obje olarak gösterdiğimiz için arttı din veya dinsizlikten değil.
Yanlış bir iddiadır. Belki "dinin halksizlasmasidir".
güncel Önemli Başlıklar