bugün

ne yazık ki acı bir gerçek. her geçen gün yeni bir tecavüz hadisesi yaşanıyor, göze çarpıyor. yasal uyuşturucu olan alkol benliğini kaybettiriyor bireyin. ve rezaletler baş gösteriyor.

sırf bu yüzden şuuru kaybettiren sıvılar/maddeler yasaklanmalı bence. topluma açık yerlerde bunun satışının yasaklanması gerekiyor. bırakın islami usulleri, insani usullere bakın.

siktir git inine orada iç. millete salça oluyorsun ondan sonra.
Tacizci Hocalara ne diyeceğiz diye sorulacak başlıktır.
ironik bir durumdur. yoksa bu başlık ayık kafayla açılmaz.
Hadi oradandır. Siktir gittir. Ben içiyorum, arkadaşlarım içiyor niye gidip milletin karısına kızına sarkmıyoruz, salça olmuyoruz. Herşeyden önce içmesini bileceksin. Ha bilmesen de içinde tecavüz taciz gibi iğrenç bir olgu barındırıyorsan o senin insanlığının eksikliği ya da hayvanlığının.
alkol ne zamandan beri hayvan olmanın bahanesi diye adama sordurur. alakası yoktur. genelevleri kapatırsan seni bile mikerler.
içmeyi bilmeyen salakların, orospu çocuklarıyla oturup birer ikişer bira içmesiyle gerçekleşen hadise. Vay efendim sonra yalanlar, pişmanlıklar gelir.
hem kel hem fodul hem de ebleh olma durumu.

(bkz: kafayı çekip engelli çocuğa tecavüz eden imam)
Neden ben alkol alınca tecavüz etmiyorum? Demek ki suçu alkolde aramak hatalıdır. Kabahat daima insandadır.

ps: trafik kazaları çok insan öldürüyor, suç araçlarda mı? Motorlu taşıtlar yasaklansın mı?
yalan yanlış annesinden babasından duyduklarını sözlüğe taşıyan bazı partilerin sözcülüğünü yapmaya çalışanların attığı boklardan ve yalanlardan bir tanesi dahadır.

(bkz: siirt te tecavüz dayanışması)
hangisi alkolikti acaba bu hacı amcaların?
alkol ve uyuşturucunun sadece araç olduğunu unutan zihniyetin önermesidir.

kimisi bunları zevk-i sefa için kullanır, kimisi gider içip haplanıp adam vurur, kimisi tecavüz eder. demek ki neymiş? sorun bunlarda değil, bunları kullanan kişiyle alakalıymış. eğer sen bu hayvanların gözünü korkutacak önlem almazsan, içeri gireni üç günde iyi halden, aftan salıverirsen, istediğin kadar alkolü yasakla, uyuşturucuyu bitir, sigarayı içirme, bu rezillikler aynen devam eder.

insanların hassas oldukları, nefret ettikleri konuları kullanarak misyonerlik yapmaya gerek yok. içsek bile bunu görebilecek kadar kendimizdeyiz.
"alkol kullanan, sokakta gezen kız ne de olsa yolludur, o da istiyordur, yoksa neden saçı açık gezsin ki." hastalıklı mantığına sahip tecavüzcülerin varlığı sebebiyle haklı yönleri bulunabilen başlık.
ülkede, alkolü 'ağzıyla içen' kitlenin az olmasından, içmeyi bilmeden alkol tüketen bu kitleyle bile bile masaya oturan ya da yakınlarında dolaşan hatun milletinin çok fazla olmasından, alkollü bir gecenin ardından 'sarhoştum hatırlamıyorum'* yalanının fazla kabul görmesinden kaynaklanır.

uyuşturucu madde kullanan bir insan tarafından tecevüze uğramakta bence -istisnalar hariç- 'kaşıntının giderilmesidir' insana sormazlar mı 'senin ne işin var uyuşturucu kullanılan ortamda o kadar abazanın içinde?' tinerciler hariç uyuşturucu madde kullananlar kendi mekanlarının dışında pek kullanmazlar. tecavüze uğrama ihtimali iki yolludur:
1-) ya kazara oradan geçeceksin -istisnai durum budur-
2-) ya da sen zaten onlarlasın.

maalesef üzülerek söylüyorum ki (bkz: gazetelerde yazmayan gerçekler) ülkemizde en çok 2.ihtimal gerçekleşiyor.

velhasıl-ı kelam; kızların sabıkalı erkek sevdası bitmedikçe * * bu böyle gider.

(bkz: acı gerçekler)

edişit:imla
bu alkol daha çok üzecek gibi geliyor bana:

"sosyal hizmetler il müdürlüğü'ne bağlı eşrefiler yetiştirme yurdu'nda kalan m.s., dün akşam tanıştığı arkadaşı 19 yaşındaki semih d. ve iki arkadaşıyla birlikte merkez yıldırım ilçesi molla arap caddesi'ndeki metruk binaya gidip birlikte bira içti. iddiaya göre gece geç saatlerde ölümle tehdit ettikleri m.s. ile cinsel ilişkiye girmek isteyen semih d. ve arkadaşları genç kızın iç çamaşırlarını çıkarttırdı. "

http://www.hurriyet.com.t...ndem/15333605.asp?gid=373
(bkz: hüseyin üzmez)
alkolün ne kadar tehlikeli bir illet olduğunun apaçık göstergesi. allah-ü teala boşu boşuna yasaklamıyor, di mi?

biliyorsun ki bu illet adama yolunu şaşırttırıyor, siktir git evinde, ne bileyim kapalı bir mekanda iç, hayvanoğlu hayvan. sonra da şeytana uydum diyorsun. senden büyük şeytan mı var lan it!
içinde tecavüz isteiği ve üzerini örtmeye çalıştığı libidosunu inançları altına saklandığı için hipodrumda at süremeyen şahsın alkol ve tütün ürünlerini suçlayarak,,hedef şaşırtmaya çalışması sonucu yazılan bi entry dir,,intiba etmeyiniz..
tecavüzlerin bir çoğu orasını burasını açan avratlar yüzünden olmaktadır. sen tak takıştır, minnacık etek giy ondan sonra tecavüz ettiler diye ağla...
uyuşturucu maddeler (alkol de uyuşturucudur),insanların kontrol mekanizmalarını kullanmasına engel oluyo büyük ölçüde aldığın miktara göre.adı üstünde uyuşturucu.yani yapmak istediklerin,aklından içinden geçen şeyleri yapmanı sağlıyo..tıpkı hoşlandığın birine çıkma teklifi etmeden önce bişeyler içim de rahatliyim demek gibi bişey..o tip insanlar gece yatarken kim bilir neler kuruyolar kafalarında sapkın şerefsizler.işte böyle insanlara asıl haramdır günahtır uyuşturucu kullanmak..normal kafada kalsınlar da kontrol altında olsunlar
üzücü. dur durak bilmiyor, her gün yeni bir haber. kahrolası alkol.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25163391/
düşündürücü. bu akşam/gece taksim meydanı'ndaki rezaletin umarım önüne geçilir. alkolün ve uyuşturucunun önüne geçemedik bari bu rezilliği önüne geçelim!
(bkz: fatmagül ün suçu ne)
(bkz: hüseyin üzmez) vakası ile çürütülebilecek önermedir. Elbet vardır etkisi ancak bizim buralarda bir laf var bilin mi: içki merti susturur namerdi konuşturur derler.
siirt'te 2-3 yaşındaki kızlara tecavüz eden 10 yaşındaki çocuklar rakı sofrasından kalkmış.
hüseyin üzmez de eroinmandı zaten...

(bkz: bitmek bilmez dinci zırvaları)