bugün

[null http://video.milliyet.com...opardi_1_37590.htm?auto=1]
Zavallı saf kan ingiliz beş yarış atının kendini bilmez bir aygır tarafından tecavüze uğrayışını atların sahibi anlatıyor.
demek ki atlarda yolluymuş..
evet sayın seyirciler verenat son düzlükte, arkasında sikenat ve çakanat var, sikenat verenat a yetişmek üzere...Verenat verenat gidiyor sikenat arkasında sikenat dayadı malafat ı sikenat...
sonuç;
(bkz: verenat verdi)
eğer sahibi herşeyini bu atın kaybettigi yarışa yatırmışsa,kaçınılmaz sonla karşılasacak atlardır.
dişi kuyruk sallamazsa... yok yok troll değilim.
Sabah sabah kahkahalar atmama neden olmuş haberdir. Beş tane taş gibi safkan yarış atına ne olduğu belirsiz bir aygırın sırayla kayması olayıdır.

--spoiler--
Atların gözlerini sansürlemişler zuhahaha.
Tecavüz tek taraflı olur ama bunlar da istekli sonuçta
--spoiler--

Bundan sonraki olası haberse tecavüze uğraşmış saf kan atların kürtaj olması haberidir.

(bkz: Vay hayvan vay)
(bkz: Happygirl is not happy after hard fucktion)
(bkz: Ben bu başığı döner döner artılarım)
hakkında fazlasıyla geyik yapılan ama gerçekte ciddi bir maddi zararın söz konusu olduğu hadisedir. bu gibi safkanların alelade bir attan yavrulaması sonucu, dişinin yeniden doğuracak duruma gelmesi yıllar alır. bu atların fiyatları hakkında az çok bilgi sahibi olan biri zararın büyüklüğünü görecektir.

diğer yandan safkan bir erkek atın dişiyi döllemesi için çok ciddi meblağlar teklif edilmektedir. bir fikir olması açısından, safkan bir erkek at için bu fiyat (bir çiftleşme için) birkaç bin dolardır. çiftlikte 8-10 atı dölleyecek bir erkek atın sahibine kazandıracağı parayı bir düşünün. indi bindi 3000 dolar lan! erkeğin en makbul olduğu cemiyet bu at cemiyeti herhalde...
(bkz: atları da vururlar)
tecavüzcü için (bkz: çükütay)
atların sahibi olan adam ''tecavüz tek taraflı olur, bunlarda istedi. tek sorun benim rızam dışı olmasından dolayı dedi'' sorun yokmuş.
-tecavüz anını anlatabilirmisin.?
+ay valla aygırın biri önce laf attı.
-ne dedi ?
+ata bak ata hey maşallah dedi.
-ee bunda ne varki?
+aa erkek değilmisiniz hepinizin canı cehenneme ühühühü.
kısrakların gözünü bantlamak vakasında yer alan kısraklardır.
insanlar yapınca suç ve tecavüz olmayıp, akılsız hayvan yapınca olay olan olay. iyide dostum anadoluda eşşeklere cinsel istismar vakalarına ne diyeceksin? atlara, köpeklere, bilimum zavallı hayvancağızlara?
olay sonrası atların sahibi: ''zararımız çok büyük.''

işte bu yardı beni.
tecavüze uğrayan atlardan birinin adının happy girl olması beni benden alandır.
iyice dışarı kaçmasın bu aygır, işi gücü delik tıkamak olduğundan delikleri iyi kollamak lazım.
valla bakirelegimi tecavuzde kaybettim diye aygirina dert yanacak atlardir.
arada eşeginde güme gittigi olaydir. ciftligin sahibinin dedigine gore, aygir ciftlige ilk girdiginde esegi dürtelemistir. esegin psikolojisi bozulmus kulaklari düşmüş saklaniyormuş. aygir da tam aygirmis kimi bulduysa hey yavrum hey!
(bkz: ingiliz atları küheylan bir numara dedi)
Bi sikilmedik at kalmıştı.
güncel Önemli Başlıklar