bugün

Olay sevmek boyutundan acımak boyutuna geçecekse olmasa da olur bir eylemdir. Seven biri için geçmiş geçmiştir, anormalleştirmenin lüzumu yok.
Fatmagülden kerimi hatırladım valla.
tekne partisinde uyuşturucu kullandıktan sonra tecavüze uğradıysa sevmekten vazgeçilebilir. sonu baştan belli olan şeyleri yapmamalı insanlar.
kapattık hemşerim.

"çok merak ettiydim, tekrar okumak istiyorum"
varsa ki hiç sanmıyorum, mesaj atabilir.
gerçekten sevmiş olmaktır.
(bkz: sen sevme ya)
düşünceye bak, ben bu kızı seviyorum ama tecavüze uğradı.
"helal olsun"u "afferin"i yoktur.

tecavüze ugramıs olması neyi degistiriyor allah askına? siz kim oluyorsunuz da o insanı "sevebildiginiz" için kendi kendinizi tebrik edip duruyorsunuz?
Hayattaki en zor durumlardan diyebiliriz. Burda en önemli şey sevilen tarafın psikolojisi ne yapsan ne söylesen değişmeyebilir. Bir insana bir bayana bunu kötülüğü yapanlar yerin dibine girsin.
Tecavüze uğramış ise muhtemelen, güzelel bir bayan olsa gerek bu talihsiz. Çünki insan ancak güzel görünümlü biri için bu halti yer. Güzel bir bayanda ilgi görür ister istemez.
Bir sakincasi yok tabiki. En önemlisi, olay gerçekten tecavüz ise. Zevk almamissa neden olmasin?
tanımını da sikeyim, böyle adaleti de sikeyim, böyle hayatı da sikeyim.

nerden baksan 4-5 kere okudum, her okuduğumda tüylerim diken diken oldu. gözlerim doldu. sikerim böyle şansı ya.
tecavüze değil, üvey bir aile ferdi tarafından tacize uğramış bir kız arkadaşım olmuştu, çok zor, çok ağır bir sorumluluk. ben kaldıramadım bilmiyorum belki de kaldırdım bu ağırlığı... iki bucuk yılın sonunda ilişkimiz bitti ancak hala arayıp sorarım nasılsın diye.

o kadar kötü hissediyorlar ki ve onlar anlatıkça hemcinsin sana o kadar iğrenç geliyor ki... anlatılmaz böyle şeyler ayıp olduğu için değil kelimeler yetmez anlatmaya... durup durup ağlama krizleri... yok kardeşim anlatılmaz.

böyle biri ile tanışır ve duyguları ile oynarsanız siz pisliğin tekisiniz. sahip çıkalım hepsi bizim insanımız ve tacize, tecavüze daha sert tepkiler gösterelim...

tanım: yürekliliktir.
tüm entryleri okudum ve bir kez daha gördüm ki toplumdaki tüm cinsel ve ahlaki kavramlar kadınla özdeştirilmiş.

size bu gece toplumun bir gerçekliğinden bahsedeceğim;
tecavüze uğramış erkekler.

evet evet, erkekler.
belki kardeşiniz, belki arkadaşınız, belki abiniz, belki bir akrabanız.
senin etrafında hiç olmadığını düşündün az önce değil mi.
haklı olabilirsin olmayabilir ama şunun garantisini verebilirim, olsaydı da bilmezdin.

cezaevine girmiş çıkmış çocukların, gardiyanların veya diğer çocuk mahkumların istismarına maruz kaldığı hikayeleri okuduk defalarca
ya da yurtlarda öğretmenlerin, mahallede esnafın, bir şekilde bir yerlerde var olan kanı bozukların erkek çocuklarını da istismar ettiğini biliyoruz.
kaybolan çocuklara bakın hepsi kız çocuğu mu?
daha iki yıl önce 3 yaşında bir erkek çocuğunun defalarca tecavüze uğramış cesedini ormanlık alanda bulunmadı mı.

tecavüze uğramak, tecavüze uğramış insanın ayıbı değildir.
tecavüze uğramış olmak erkeği de kadını da ne eksik kılar ne de değerinden bir şey kaybettirir.

bir kadın olarak söylüyorum ki tecavüze uğramış bir erkeği severdim.
hatta daha bir şevkatle severdim daha bir özenle sarardım yarasını.

bu başlığın da 'tecavüze uğramış birini sevmek' değil 'bakire olmayan birini sevmek' olması daha uygun olurdu.
zira adamların derdi sevdiği kadının incinmiş gururu, onuru, özgüveni değil;
bir hayvan tarafından zorla elde edilmiş iki damla bekaret mührünün birini sevmeye engel olup olmayacağı olmuş.
yazık.
çok derin meseledir olay asla düşünüldüğü gibi namus vs değil namussuzca bir olayın yada neyse.
şevkatin her yarayı iyileştirebilir olduğunun kanıtı olacaktır.
Sevebilir gayet normal sevgiyi gerçekten hakeden bayandırda.. Burda mesele tecavüz eden kişiye toplum olarak haddini bildirmektir.
Fenerbahçeyi sevmek gibidir.
daha bir aşık olmanız, daha fazla sevmeniz demektir herhalde, hiç raslamamıştım.
Ergenlerin dalga geçeceği konudur.
devlet seviyorken, sevmemek lüksü sizin de ne haddinize diye düşündüren konudur.
olağan bir durumdur. keza memleketi düşünürsen, taciz edilen kadınlarımız şikayeti geçtim sözünü dahi edemezken, tecavüze uğrayıp söyleyemeyenleri düşünün derim.

açık olarak şikayet etmeden rica ediyorum bu başlığın kaldırılmasını. üzerine konuşulabilinecek bir konu, katılıyorum; ancak sözlük ortamında olması pek de doğru değil kanımca.
böyle bir başlık açılması bile tecavüze uğrayan insana hakarettir.
şöyle bir başlık açabilirsiniz.
tecavüz eden birini sevmek
çünkü abes olan budur .uğrayanı sevmek değil .
Tecavüze uğramış bir kadını değil sevmek, yüzüne bakmam. Daha iffetine ve namusuna sahip çıkamayan kadın sevgiyi nasıl hak etsin?
Hep kadınların tecavüze uğradığı durumlar söz konusu olur. Olaya birde tersten bakalım. Şahit olmadığım olaydır. Kadının biri aşık olmuş. Eleman tecavüze uğramış ama kadın hala kabulleniyor durumu. Sevmiş işte.
Kendini isteyerek/rızası ile siktiren birini sevmekten daha makuldür.
Eğer o kadının kalbine girebilirseniz hayatınızın aşkı olabilecek kadındır
Ülkede öyle uç örnekler var ki tecavüze uğrayan erkeklerde var tam tecavüz olmasa bile buna cinsel istismar deniyor
Her neyse arada sevgi ve saygı varsa pek bir önemi olmayan hadise
Bir de şu var ki yarayla alay eder yaralanmamış olan.