bugün

bu ülkenin çok da bilinmeyen bir gerçeği. adli tıp psikiyatristi dç.dr. ayten erdoğan'ın açıklamaları;

Batı ülkelerinde tacize veya tecavüze uğrayan çocukların yüzde 70'nin kız, yüzde 30'unun erkek olduğunu söyleyen Erdoğan' Türkiye'deki durumun, bu oranın tam tersi olduğunu açıkladı. Erdoğan; ''Aileler kız çocuklarını koruyorlar ve onları uyarıyorlar. Ancak zamanın çoğunu dışarıda geçiren erkek çocuklarına hiçbir uyarı yapılmıyor. Oysa Türkiye'de cinsel saldırıya uğrayan çocukların yüzde 70'i erkek, yüzde 30'ı kız'' dedi.

http://tinyurl.com/pgbqnb
Cinsel istismarın en acı kanıtıdır.
göster bakayım amcalara pipini'nin kızlarda karşılığının olmaması bunu kısmen açıklayabilir.
ülkemizin demiyorum, ne yazık ki insanlığın en büyük ayıplarından biri. yanlış anlaşılmasın kız çocuklara yapılmasını hoş görmüyorum elbette. fakat erkek çocuklarının buna maruz kalması, insanların ne kadar vahşileştiğinin, kendini kaybettiğinin, acınma sınırlarını zorladığının bir göstergesi. *
eşcinselliği çok normalmiş gibi gösterme çabasında olanların iğrençliğinin göstergesidir. bu sözlükte bile adına cinsel tercih özgürlüğü denen şeye herkes katılmakta. eşcinselim diye bas bas bağıranlara şefkat eli uzanmakta. herkes şunu iyi bilsin ki eşcinsellik iğrençliktir, pisliktir, rezilliktir. medyamızda da eşcinsellik konusun çok normal görülüyor. bireyin kendi cinsini tercihte özgür olması istenenler arasında. bu pisliğe bulaşmış veya bulaşmak isteyenler defolsun gitsin hollanda ya.

kız ve erkek her türlü tacize ve tecavüz asla kabul edilemez ve yapanların ömür boyu hücre cezasıyla cezalandırılması gereklidir.
bir de şöyle birşey vardır ki, afedersiniz bu şerefsizlikleri yapanları abd de hadım ediyorlar, bazı avrupa ülkelerinde şırınga ile zehir enjekte ediyorlar, asya ülkelerini saymak bile istemiyorum. fakat her şeyi yanlış anladığı gibi insan hakları olayını da yanlış anlayan ülkemiz üstdüzey yöneticileri, bunları insan yerine koyup insan hakları uyguluyor ne yazık ki...