bugün

gösterip, elletip dilletip bakire olduğunu zanneden ve argo tabirle vurdurmayan kokuşmuş bakirelik sisteminin kölesi olan, fiziksel bakire ancak ruhsal olarak patlak bir çok kadınımızın doğurduğu "türkiye cinsel açlığın afrika'sıdır" felsefesinin hüküm sürdüğü topraklarda tecavüz vardır ve hep olacaktır arkadaş. demiyorum ki tecavüzcüler haklı aksine idam edilmeliler ama bu olaydan ajitasyon yapan kadınları gördükçe de götümle gülüyorum. twitterda açılan hashtagler başlı başına efsane zaten, mağdur bir kızın arkasından kadın olmanın zorluklarını anlatan, deliler gibi ajitasyon yapan kadınlarımızı görüyorum. sanırsın ki türkiyenin 81 ili de yobaz, tecavüzcü dolu. 21. yüzyılda bilhassa batıda kadınlarımız oldukça özgür. kimse parasını vücudundan kazanan, dişiliği ile masum erkekleri ağına takan avcılardan bahsetmiyor. hunharca katledilmiş bir kızın arkasından bile dramatik tweetler atmak yerine daha faydalı çözüm önerileri sunabilir kadınlarımız ama nerde türk kadınında o akıl?
bu işte suçu olanlar ortaya çıkarılabilir. en tepeden en aşağıya kadar suçlu olan herkes ifşa edilebilir. tamam, yapılabiliyorsa yapılsın. biz de diyelim ki, tüm bu olaylar sizin yüzünüzden, şimdi siktirin gidin.

peki, bu söylemler 20 yaşındaki bir kızın uğradığı saldırıyı hak ettiği anlamına mı gelir? kendi halinde bir kız, 20 yaşında, dünyalar güzeli, annesinin meleği, babasının kıymetlisi. ailesi toz konduramıyor ona, elin oğlu gelip öldürme hakkını kendinde buluyor ama. suçu yok günahı yok bir kız. muhtemelen gelecek planları var, 5 yıl sonra evlenirim diyor belki.

suçlu kadın ya da erkek... bu kız ne yaptı.
diye bir şey yoktur efendim. erkeğin abazanlığı vardır, açlığı vardır.

ancak şöyle bir durum var ki; kadınların birçoğunun cinsel yaşantısının içinde bir yerde, sert davranarak sex yapmak, tecavüz fantazisi gibi şeyler mevcuttur. evet kadınların tecavüzde pay sahibi olması söz konusu değildir. ama sert sexi ve tecavüz fantazisini kadınlar neden ister anlamış değilim.

not: yarası olmayan gocunmasın lütfen.
Ördeğe tecavüzde, ördeğinde suçu vardır tabi tabi canım! Patlak orospu kaltak erkeklerin uydurmasıdır.
işlediği suça 'âmâ' bulma çabası
Tecavüze uğrayan çocuklar da çok pürüzsüz oldukları için zaten hep onların yüzünden.

Ördeklerin de tüyleri çok bakımlı.

Damacanaları da çok süslüyor allahsızlar.

Ayakkabı desen kırmızıydı, tam da şehvet rengi.

işiniz çok zor valla. Haklısınız tabi kımıldayan her şeye sokmuyor oluşunuz bile insanlıgınız bir kanıtı.

Tebrikler.

Edit: ilk entry'yi okumak istemiyorsam, okumam.
ama hiçbi zaman önemi olmayacaktır, çünkü herzaman son radde konuşulur, ya ölünce, ya geberince, ya tecavüz edilince... aptal bir toplumun komik sorunu işte. türkiyenin zeka seviyesi 5 yaşında cocukla bir.
Tecavüzcü bir erkeğin nasıl bir psikolojide olduğunu anlatan bir yazı. Tecavüzde kadının payı mı demiştiniz... cevap kadın olmasıdır tabi ki.
Neden erkekler tecavüz eder - http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=10406862
Batıda kadınlarımız özgür? Istanbul Hakkari'nin güneyinde kalıyo sanırsam. Özgürlükten anladığın şey ne senin? Biz erkeklerin rahatça yapabildiği her şeyi yapabiliyor muyuz acaba? Okula giderken taciz, işe giderken taciz,eve dönerken taciz, gezmeye giderken taciz, hastaneye giderken taciz, okulda taciz kafede taciz, tacizi şikayet etmeye gittiğinde bile taciz. He biz özgürüz he biz rahatız. Biz özgür değiliz bu ülkede hiç bir kadın özgür değil ama Doğu Batı kıyası yapacaksan maalesef doğudakiler bizden daha yaralı bizden daha mağdur doğrudur.,
sapkınlığın kılıfı kadınlara değil erkeğin karakterine bağlıdır.ey hemcinsim seni mini etek, vücudu saran kotlar tahrik ediyorsa emin ol annen, kız kardeşin, ablan ,kız çocuğun da tahrik edecektir.peki ya onları da tecavüzüne pay sahibi sayacak mısın?
(bkz: çok açık giyinmeyin kızlar)
saçmalıktır.

şimdi bunu söyleyen sığıra "neden" diye sorsan, "vajinaları var o yüzden" der. aptal ergen. evet.
Normal sağlıklı bir erkek rızası dışında nikahlı karısı ile bile birlikte olmaz.
evet, yaşıyorlar çünkü..
yaşayan her canlı tecavüz unsuru bunlar için.
gerçi ölü de si*er bu soysuzlar.!
görsel
napayım kızım alevli şort giymiş dayanamadım.
Doğru tespit. Zira bir kadının tecavüze uğraması için kadın olması yeterli bir sebep. Burası Türkiye. Cansız mankene hatta damacanaya tecavüz edildi lan bu ülkede.
görsel
Evet 5 yaşındaki bebe, Kur'an kurslarındaki oğlan çocukları masum ve savunmasız oldukları için pay sahibi ruh hastası.

Gün geçmiyor ki orospu çocuğu olmak bir seviye olsun. Ruhu orospularla çevrili dört bir yanımız. Allah masumları korusun. Zira biz koruyamaz olduk.
bu başlığı onaylayıp bi şeyler yazanların gebermesini bi dileyeyim öncelikle, kadının payı vardı, gece dışardaydı, kadın açık giyindi bunlardan dolayı tecavüze uğramasında payı var bizde gerekirse tecavüz edebiliriz çünkü hakediyor, açık giyinmiş çünkü:) böyle bi orospu çocukluğu yok, açık giyindi diye, her erkeğin dışarda kalma özgürlüğü olduğu gibi dışarda geç saatlerde bulunması gibi nedenler size tecavüz etme hakkını vermez bunu da 'onun da hatası var' diyerek meşrulaştıramazsınız. kedi köpeğe ne hata buluyorsunuz merak ediyorum, onlar da mı açık giyindikleri için tecavüze uğruyorlar? ya da bi bebek? tecavüzü iğrenç beyinleriyle meşrulaştırmaya çalışan bütün erkeklerin en içten dileklerimle tükenmesini istiyorum, beni de donuzlayın iğrençliklerinizi görmiyim. eksi atarak kaç orospu çocuğu var gösterebilirsiniz, buyrun!
Senin gibi çöpü doğuran da bir kadın belki o yüzden haklı olabilirsin. Ama o da istemezdi ki çocuğu beyinsiz olsun. Karpuz gibi tın tın kafayla trollük.