bugün

pipisinin içine her gün 1 karış uzunluğunda iğne sokulmalıdır.
ellerini kollarını bağlayıp mağdur ve ailesine teslim etmek. onlar halleder.

Edit: ya da siz bana verin ya... ciddiyim; ben hallederim.
Yağsız uzunca bir sopayla, anal deliğine sokmak.
S*ke s*ke toprağa gommek.
Bence ona da tecavüz edilmeli gibi tecavüz ettiği kişini ne hissettiğini yaşayarak öğrensin.
Türkiye sınırları dışına çıkarmak. Türkiyede değil ceza, neredeyse mükafat alacaklar.
Duyarcı sevgi pıtırcığı ahlakçıların konuşmalarına maruz bırakmak.
Sikini kesip eline vermek.
tek kişilik hücre olmalı bu kesin..

-hücreden dışarı çıkış ya da herhangi birisiyle görüşme yok bu kesin.
-tuvalet susuz ve odadaki küçük bir delikten ibaret. el yıkayabileceği lavaboda yok.
-iletişim aracı yok.
-yatak vs yok, bir gün romatizma olacağı basit bir oda.
-pencere de yok. karanlık iyidir.

yılda bir kez dışarı çıkartılarak temiz hava, duş, insanlar gösterilip tekrar içeri sokulmalı. bu işlem 10 yıl kesintisiz yapılmalı. sonra ise yakınlarının vicdanı rahat ediyorsa, taş kırma / devletin köpeği olma gibi daha sosyal bir işte hapis hayatına devam ederek 10 yıllık tüketimini karşılamalı.
Başlık “en ağır işkence” olunca bunu aramizdeki en sadist kişiye bırakmak lazım derim. Sadist kişiler başkalarina verilen işkenceden aşırı zevk alırlar. işkence tatmin edicimidir? Evet olabilir. Doğrumudur? Kesinlikle hayır. Sağlıklı insanları hasta insanlardan ayrı kılan doğru davranış ve kararlarıdır. Burada sağlıklı soru “ verilebilecek en ağır ceza” olmalıdır.
Hadım etmek. Çin işkencesi. Tüm işkence şekillerini üstünde uygulayıp, süründürmek.
Dikenli kirbacla ligme ligme ettikten sonra kor bicakla Dilim dilim dogramak.
Cezaevlerinin çözüm olmayacagi iskencedir.

Infaz memuru arkadaşım anlatmıştı,

Bu ırzcılara ( tecavüzcülere böyle diyorlarmış) cezaevinde ayak isleri yaptırılırmış,

Koğuşlara sabahları ekmek dağıtmak, yemek dağıtmak, maltaların ( koridorların ) temizliği falan.

Normal mahkumdan daha çok cezaevi içinde gezme şansları oluyormuş.

Her neyse bunların arasında birde kendi öz kızını silken bi baba(!) Varmış ve bu adam maltada;

- ne? kendi kızımdı ilk hak benimdir tabii ki

Diye geziyormuş.

E bu mantıkta bir adamı değil 3 ay 30 sene içerde tutsan ne yazar amk.
yasaların iyileştirilmesi ve ciddi şekilde caydırıcı cezalar, tecavüz vakalarını azaltacaktır. tabi eğitim de gerekli. okulda verileninden değil ailede verilen eğitimden bahsediyorum. ahlak gibi.

başlığa baktım, bazı entrylere göz gezdirdim. onları yazan zihniyetle tecavüzü, cinayeti, şiddeti uygulayan zihniyet arasında tek bir fark gördüm, o da suçu davranışa dökmeleri. ama temelde zihniyet aynı. bazısı şiddeti uygulamaya geçmiş. bazısı da görüldüğü üzre hala içinde tutuyor.

eksiler yolda hissediyorum. ama arada sol taraftaki başlıklara da bakın. kadının aşağılandığı şu başlıklara.
https://www.youtube.com/watch?v=DxRlZep1kU4
Ağırlaştırılmış müebbet. O hücre ona yeter ölse kurtulur hadım edilse hayatını yaşar.
21. yüzyılda yaşıyoruz, işkence etmek bir çözüm değil.
Şeyini kökünden kesip, kan kaybından acı çekerek ölüşünü izlemek. Ya da daha onun tarzı bir yaklaşımla, tecavüz edip defalarca elektrik vererek gebermesini izlemek. Geberip gitmesi lazım böyle pisliklerin, nice yiğit kişiler toprağın altında iken..boşa oksijen tüketmesin böyle iğrenç varlıklar.