bugün

benim daha değişik bi önerim olabilir. kısasa kısas meselesi.
kurbana belden bağlamalı takma taraklardan temin edilip, ''geç bacım sana yaptığının aynısını yap. gücünün yetmediği yerde biz takviye ederiz.'' gibisinden bi uygulama olabilir.
uyuşturmadan ikinciye sünnet etmek daha mantıklı bence.... kökünden çözüm bence.
kökünden çözüm ya da hormonla kısırlaştırma gibi cezalarla çözülemeyecek, hatta başka şiddet olaylarına neden olacak cezalardır. hormonla kişi kısırlaştırılabilir ya da kökten çözümcülükle bu işi yapamamaları sağlanabilir, fakat işin psikolojik yanını da düşünmekte fayda var. bu tip cezaya maruz kalmış kişi, fizyolojik açıdan bunu gerçekleştiremeyecek, lakin psikolojik olarak yapmak isteyecektir. psikolojisini desteklemeyen bir fizyolojiye sahip birey, sinirlenecek ve husursuzlaşacak, bu durum da onu şiddete itecektir. bu şiddet neticesinde özgürlüğün alıkoyulması, darp, cinayet gibi birçok suça zemin hazırlaması olasıdır. bu sebeble verilen cezanın iyi düşünülüp, ona göre karar verilmesi gerekmektedir.
modern hukuk kuralalrının geçerliliğine inanan biri olarak gayet duygusal davranarak duygularımın mantığımın önüne geçmesine izin veriyorum ve tüm çocuk istismarcılarının ve tecavüzcülerin gayet vahşi bi şekilde çüklerinden tava asılmasından yana olduğumu söylüyorum...
g.tünde basur oluşuncaya kadar aynı muamelenin sanığa uygulanmasını talep ediyorum.
pascal nouma ile aynı hücreye kapatmaktan daha ağır olmayan ceza.*
hapishanelerde kendilerine gereken yapılıyordur. Adalet sistemi sorunlu da olsa içeri de kendisi için ayrı bir muamele uygulanıyordur.
çok yerinde bir yaptırımdır. hukuk devletine inanıyorum ama bazı suçlar vardır ki vicdanların rahatlaması için bazı değişik uygulamalara gidilmelidir. bu gibi yaptırımlarla mesaj verilmiş olur. "tecavüz edersen başına gelecek budur." Bundan sonrası tecavüzcülere kalmıştır. çükünüz yiyorsa edin tecavüz.
çükünden astıktan sonra kopup düştüğünde, düşeceği yerde bir tarafına geçecek şekilde, yağsız bir kazık unutulmamalıdır.
Yüzyıllar önce Anadolu'da da buna çok yakın bir caza uygulanırmış.Yalnız fark, o dönemde tecavüzcü cinsel organından asılmaz,cinsel organı kesilip onun boynuna asılır ve halkın arasında dolaştırılırmış,üzerine tecavüzcünün canlı canlı derisi soyulup o derinin içi de samanla doldurulup yine ibret olsun diye halk içinde gezdirilirmiş.
bir kişiye uygulansa çocuk istismarı kalmaz, ab'ye aykırı tabi, giremeyiz miremeyiz mazallah...
tecavüzcülere içerde yapılandan daha ağır bi muamele değildir.
hiç bir kimse, bir kadın istemediği halde onun tırnağına bile dokunma hakkına sahip değildir, bu kadın isterse çıplak gezsin, evet, dokunamazsınız, bunu öğrenmek için çüklerinden asmak doğru mu bilemem ama, bu insan bu hastalık ruhunu kafasında taşıyor, bunu unutmamak doğru olur.
ölmezse eğer çükü büyümüş olur. meraklısıda olacaktır elbet.
çağ dışıdır. yetersizdir. mümkünse çok çük kesilip tecavüzcünün ağzına verilmelidir.
masumane bir adalet arayışıdır. bunun yerine tecavüzcü yaratık aygırlarla dolu bir haraya kapatılıp orada tüm gözeneklerinden at üreme sıvısı fışkırana dek atlar taradından pompalanmalıdır. gözeneklerinden akan sıvılar bir kapta toplanıp bu yaratığa içirilmeli sonrada kesilmiş olan çükü ile ağzı tıkanmalıdır. o zaman belki bu yaşadıkları, yaşattıkları iğrençliğin milyonda bir karşılığı olabilirdi..
yeterli değildir . asar asmaz kopar o ama tecavüzcü hala yaşamaya devam eder.kazığa oturmanın daha faydalı olacağını düşünüyorum.acıya karşılık acı .
çükünü kesip ağzına vermek kadar zevkli olmayan durum.
biz japonlar için pratikte ve uygulamada asla söz konusu olmayacak olaydır.
görsel
Normalde insan haklarına saygılıyım fakat tecavüz ve pedofili insan kategorisine girmediğinden desteklediğim önerme.
Düşüncesi dahi mutlluk kaynağım olabilirken eyleme dökmesi tarif edilemez keyif.
yıllardır aklımda olan cezalandırma yöntemi. uygulamaya geçmesi gerekendir aynı zamanda. insanlık dışı ve canice suçlara* basit hapis cezaları yerine yine aynı şekilde canice ve acımasızca cezalar verilmelidir.
kombo eylemdir. Çükü kesilip yakılmalıdır. Ama ölmelidir. Bir de yanına ölüm de eklenirse tam olur.