bugün

hadim edilsin . yapılsın bu hakediyorlar.
valla ben tecavüz konusunda kısastan yanayım.madem ki tecavüz etmiş onun cezasıda tecavüz kare olabilir mesela.
tecavüz edilsin.
ağzından gelene dek hayalarına odunla vurmak.
tecavüzler arttıkça, hukuk cezaları azaltıyor. hatta tecavüz edilene sen tahrik etmişsin denilmeye başlandı. yakında tecavüz edileni asarlarsa şaşmam. adeletin temelinden sarsıldığı bir ülkede neye güvenebilirsin ki?
hapse tıkılsın belli bir yıl sonra çıksın bir başkasına tecavüz etsin yeniden hapse girsin. yaşasın insan hakları Tecavüze uğrayan ikinci şahıs için.
"tecavüz edilmek" olmamalıdır. zira tecavüz eden insan zaten sapkın düşünceler içerisinde olan bir insan olduğu için her çeşit sapkınlıktan zevk alması olasıdır. bu durumda tecavüz edilmek onun için ödül bile olabilir.
kesinlikle hadım edilmelidirler.
müebbettir. o insanlığından çıktı diye bizim de o seviyeye inmeye, insanlıktan çıkmamıza gerek yok. adalet iyi olmalı ki millet kendi adaletini aramamalı. ver müebbeti, hapiste tecavüzcülere yapılanlar malum zaten.
bir süre ceza yatıp çıktıktan sonra uslanmamış olma ihtimalini göz önünde bulundurursak: müebbet hapis uygun olacaktır.

tabi tecavüz potansiyeli olduğu için hücre hapsi olması makbul olacaktır.
bi çeşit işkence, sonra ölüm.
olmayan cezalardır. ceza bile paklamaz onları. yapılacak tek şey diğer insanlara daha fazla zarar vermemesi adına ortadan kaldırmak olacaktır.
müebbet ve cerrahi müdahale ile kısırlaştırma.
Bir tarafları kesilip ellerine verilmeli.
teşhir ve hadım.
(bkz: demir bakire)
eğer müebbet verilmeyecekse kesinlikle hadım edilmelidir çünkü bu suçu tekrar işleyecek potansiyel var sonuçta. ama asıl cezaya tecavüze uğrayan karar vermelidir.
(bkz: the green mile)
önce tecavüz edilmeliler, sonra da hadım.
hadım edip hunharca tecavüz edilsin.

hunharca en çok buraya yakıştı!
adalete teslim edilmemesi.
birden mağdura dönüşüveriyorlar zira.
taksim meydanında elleri bağlansın ve gelen geçen suratlarına tükürsün sonra herkesin gözü önünde cinsel cücükleri kesilsin sonra gözlerinin önünde pişirilip kendilerine yedirilsin.. *
hapis cezasıdır, paraya çevirmek yarsiz kalır fakat bu kişi hapiste başkalarına da günah işletir çünkü tecavüzcü olarak içeri girmek tecavüz mağduru olarak çıkma sonucu getirir yani tecavüz eden kişiye tecavüz eden kişide günaha girmiş olur fakat cezasını çekenler çekmiş olur deyip anlaması zor olan cezadır.
son olarak, tecavüz ettiği kişiyle evlenme cezası verilmişti. burdan yola çıkarak kuma alabilme cezası diyorum ben.
hakim,savcı,avukat,olmaları yasaklanmalı,pipiyi kestirmeyi kabul edenlerin ''yaz kızım'' olmalarının önü açılmalıdır.