bugün

Benim istedigim onermedir..Bu ulkede boyle insanlar yasatmamak gerekir..Sonucta hepimizin kizkardesi annesi yada bir yakini var..Allah gostermesin onlarin basinada gelebilir..Bu yuzden boylelerini idam etmek lazim..Ancak bu ulke o zaman rahata kavuşur.
En azından az da olsa cigerimiz soğur . belki buna rağmen yine de olabilir ama en azından 1-2 idamdan sonra çok azalır. Ayrıca hadaiseyi yaşayan kişi ve yakınları da bi nebze de olsa ruhen rahatlar.
sorunun köküne inmeden, tecavüzlerin sebebi olan cinsel tabuları yıkmadan, idamla her şeyi çözeceğini sanan cahil insan beyanıdır.
Günümüzde olması gereken, iki gün yatıp çıkmak da neyin nesi, tecavüzün ve cinayetin cezası idam olmalıdır.
sikilip sonra siki kesilip ağzına verilip idam edilmelidir.
idam getirmelerine gerek yok zaten içerdekiler onları idam ederler. izin versinler yeter.
Kesin onaylar gözle baktığım olaydır...
Saçma söz. Bir sürü kadın kuytu köşede istediğini yaptirabilmek için tacizci var diye bağırıp masum insanları zan altında bırakırken, başımızdaki liderler her şeyi suistimal ederken, birbirimizin hakkına tecavüz etmek son derece sıradanlaşmışken bu sözü ortaya atip kaçmak son derece mantıksızdır. Bir kere bu ceza hakkıyla verilemez. Nice önemli insan bu yasa ile devlet tarafından katledilecektir.
idam agir olabilir hadim edilsin. Kim karisinin kizinin buna maruz kalmasini ister ki umumhaneler niye var ki dayanamayan oraya dayansin.
idam onu bir kere öldürecektir. hadım edilmelidir yada penisi ibrati alem için alınmalıdır. Bir insana rızası dışında yapılan herşey bir çeşit tecavüzken kalkıp bunu cinsel yoldan fiilata döken bir insanın katı bir şekilde cezalandırılması taraftarıyım.
önce hadım edilsin, idamı sonra düşünseler de olur.
idam öyleleri için ödüldür a dostlar. onlara bu dünyada cehennemi yaşatmak lazım. idam işi süreli ve çabuk bir iş, dünyadan kurtulmasına vesile oluyor ayrıca. Daha keskin cezalar olmalı ve diğerlerini de caydırmalı.
güncel Önemli Başlıklar