bugün

Olabilir ancak öncelikle taciz tacavüz davalarında ki hukuksuzluğun giderilmesi gerekir.

(bkz: Kadının beyanı esastır)

(bkz: Müddedi iddiasını ispatla mükelleftir)

Yani kısaca Türkiye'de ki özellikle de taciz davalarının hiç biri güvenli değil. Gerçi tecavüz davaları ne kadar güvenilir o da tartışma konusu.
Hadım etmek daha adil bir ceza olacaktır.
Ben de gönüllü olarak sünnetçi olurum.
Black mirror 4.sezon black museum adlı bölümünün son sahnesindeki yöntemi kısaca anlatıyorum ;

idam cezası alan mahkumun beyninin sanal ortama aktarılması kişinin beyninin sanalda da gerçekliği yaşaması ve kişiye kafesin içinde 10 saniye elektrik verilmesi bu acıyla ölmesi ve yazılımın kişinin beynini sürekli başa sarması her gelen ziyaretçinin para vererek 10 saniye elektrik vererek acı çektirilerek kişinin ölmesi sürekli yazılımın bunu her gelen ziyaretçiye tekrardan hazır hale getirerek tekrarlaması .

Bu yöntem geliştirilirse caydırıcı olabilir ama tabi hayal dünyasında yaşıyoruz
Bu konuda susmayın haykırın

Gelecekte tecavüz gibi insanın içini parçalayan kötü olayların yaşanmaması ümidiyle.
hayır bu çok insaflı olur. yemin ederim sabahtan akşama kadar 15 dakika arayla buz gibi küvette bırakarak 4 kişiyle döverim. ama ölecek şekilde değil. yemek su yok, sadece soğuk su ve dayak. 15 dakika döveceksin. sonra buz gibi suya yatıracaksın, zaten o sırada damarlar arasında kan akışı da olacak. sonra bir 15 dakika daha dayak yine soğuk su. arada tırnaklarını çekip tuz basıcaksın. bu namussuzları hadım etmek elektrik vermek hikaye. bu dayak sistemini şerefsizi 4 gün uyutmadan yapıcaksın. sonra taksim meydanın başında buna etek giydirip sokakta gezdireceksin. sonunda bir vinç koyucaksın tam göbeğe atamın heykelinin karşısına. ve onu o vinçin tepesine asacaksın. bir tabela üstüne "ben tecavüzcüyüm" diye yapıştıracaksın. bütün orospu evlatlarına gözdağı vereceksin.
Psikolojik caydırma yöntemleri delirtme yöntemleri ve intihara sürükleme. Bırakın kendi ölmek için yalvarsın.
(bkz: yeşil yol) filminden çıkıp mı geldin buraya kardeş
evet bunu gerçekten bende yapabilirim hemde büyük bir zevkle.
Heee yaparsın.
Suçlar konusunda gerçek adalet ukubat'tır. Resmi dini ancak kağıtlarda yazılı kalmış ülkemde hiç olmasa ukubat kanunları uygulanabilseydi medeniyetin emareleri görünebilirdi belki.
Yapılan şeyin doğru olduğuna kanaat getirerek uygulamaya geçirilen eylem.yargı ve inanış kişiden kişiye değişmekle birlikte şahsen sade kahve ve zıgara ile olaya tanık olabilir ilahi adaletin bu ızgara kokulu çırpınışlarına eşlik edebilirim sanırım.
Hangi hukuk ile?

Akrabası tarafından tecavüze uğrayıp, hamile kalan Kızın "sevgilim yaptı" demesiyle, kızın babasının o çocuğu öldürdüğünü ne çabuk unuttunuz?