bugün

küçücük kızlara vs. tecavüz eden itlerin üç gün beş gün yatıp çıkmasını kaldıramayan, hazmedemeyen (e doğal olarak yani), hadım madım falan kesmez (ki zaten olacağı da yok) diyen insanların sonuna kadar destekleyeceğini düşündüğüm olaydır. kendimden vazgeçerim de yine bu kampanyaya destek veririm örneğin.

sözlükte zaten idam konusu ile alakalı mantıklı başlıklar da bulunmakta: (bkz: idam cezası gerektiren suçlar), (bkz: idam cezası geri dönsün kampanyası)

aslına bakarsanız güzel hadım yöntemleri de olabilir, suçlunun cinsel organını yakmak falan gibi, önerilere açık bir yöntem, önerilerle zenginleşen hadım kataloğu var hayalimde.
(bkz: olsun anasını satayım)
tutmayın öpücem önermesidir.daha beteri yapılmalı hatta.
bende bir ayak bileği kalınlığında demir yarısına kadar ısıtılarak soğuk tarafı tecavüzcünün götüne sokulmak sureti ile ibret-i alem için teşhir edilmesi gerekmektedir.
hafif kalır bence.

tecavüz edenlere tecavüz edilsin. he? kısasa kısas hesabı yani.
olsun valla. ne tesadüf, daha doğrusu tevafuk.. tam şimdi pilli bebek'ten olsun adlı parçayı dinliyordum. şarkıdaki şu cümle bile durumu özetliyor; "olsun demek de zor artık, çocuk düşlerimiz yok artık (!)"
idam adamı kurtarır. tecavüz edilen o zavallı utançla, korkuyla yaşar. en iyisi hadım edeceksin, öyle yaşasın. anlasın ne b*k yediğini.
idam derken fena idam yöntemlerini kastetmekteyim tabiki, en acılı olanlarını. mesela yeşil yol filminde bir sahne vardır, adamı elektrikli sandalyeye oturturlar tabi idam edilecek falan işte. kafaya taktıkları şeyin altına koydukları bezi ıslatarak koymaları gerekirken bir kişinin hatası yüzünden sünger kuru konulur ve sonrası aha da bu beyler: http://www.youtube.com/watch?v=j5fQmeY1LtA bilenler bilir zaten.

bu sadece bir öneri tabi...
kesinlikle katıldığım düşüncedir. hatta o şerefsizlere önce işkence çektirip sonra idam etmeli.
olması gereken bir durumdur. kızı yaşarken öldüren bir insanın yaşamaya hakkı yoktur.
ülkemizde canlı erkeğin kalmayacağı durumdur. hiç önermem.
uygulanması gereken önerme. he zaten uygulanmıyor mu? gizli kapaklı olsada uygulanıyor. hapisanelerde cocuk istismarcılarına diğer mahkumlar tarafından tecavüz ediliyor ve öldürülüyor. iyide oluyor beter olsun şerefsizler.

gelin görünki yaşadığımız ülkeyi yöneten adamlar diyor ki: tecavüzcüsüyle evlensin.
allah sizin belanızı versin. yakında seviyosan git tecavüz et diyecekler..
desteklediğim öneri. tecavüzcüyü gebertmeden önce tecavüzcüye iyi bir işkence yapılırsa daha güzel olur.
olması gereken odur fakat onun yerine tecavüzcünün cinsel organı kesilebilir. kesildikten sonra da hapse atılırsa, hapiste tecavüzün nasıl bir şey olduğunu anlar.
desteklemediğim öneri. Bunun yerine hadım edilsin, hatta daha ileri gidip organı kesilsin. Karşısındaki insanda bıraktığı psikolojik etkiyi o da yaşasın. Ölüm kurtuluş olur. Hele çocuk tecavüzcüleri yok mu, onların sikini hiç bir tıbbi müdahale olmadan satırla doğrayacan. Öldürmeden verebildiğin kadar acı verecen.
Ah ulan tayyip ah. Çalışmadın olum. Ben olacaktım o koltukta. Gör bak ne canilikler yapardım.
Her ne kadar idam bazı suçlara gelsin istesem de bu onlardan değil. Idam yerine çükünü kesmeleri ama kesmeden önce "çükünden tavana asarım" sözünün gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ama tabi suçu kesinleştikten sonra.
AB uyum yasaları ve uluslararası hukuki anlaşmalar nedeni ile türkiye cumhuriyetinde tecavüz sanıklarına tecavüz suçundan mahkum olmaları halinde idam cezası verilemez.

Bunun anlamı ise tecavüz suçunu işleyen kimselerin ağır hapis cezasına çarptırılabilecek olduğudur.
bence döve döve tecavüz edilsinlerki insanların hayatlarını nasıl kararttıklarını biraz da olsa anlasınlar. ha belki şerefsiz oldukları için zevk alıp daha çok isteyebilirler o zaman da tıbbi müdahale olmadan hadım edilmesi yoluna başvurulmalıdır.
kesinlikle idam olmamalı. önce taşaklarını uyuşturmadan sökmek ardından iyi edip, hapishanede damatlar koğuşu'na atmak lazım. ki idam bu cezanın yanında ödül kalır..
ne gaddan da barbarsınız lan?
azıcık modern olun amk.
işimiz gücümüz yok bu çağda cellat mı yetiştireceğiz? hangi çağda yaşıyonuz? ab ye girecek de bunun için bizi almıyolar.

örn; tecavüzcüyü hormonlarla-ameliyatla ibne edelim. ona tecavüz edilsin.
bu tecavüzcüye tecavüz edecek tecavüzcüler yetiştirelim. ssk+yol+yemek+prim verip daha çağdaş bir yapılanmayı kuralım.
bu sayede tecavüz vakaları azalır, tecavüz kontrol altına alınır, yasal zemine oturtulmuş olur.
aynı pkk ya karşı korucu sistemi gibi.
tecavüzcülere karşı tecavüzcüler.
birbirlerini zikip eğlensinler de bizim götümüz sağlama çıksın.

edibüdü; sabah sabah beynimi zikesim geldi. nereden bu fikirler bana geliyor lan?
idam hizli bir yontem olmaz mi?

tecavuze ugrayan kisi yillarca o aciyi cekecek.

yasarken oldurmeyi denemek lazim. o magdur olan guzelim insandan daha fazla aci cekmeli.

edit. oha eksiledi
olmayacak iş.

Türkiye kaç senedir avrupa birliği kapısında it gibi bekliyor,
ve avrupa birliginin insan hakları sözleşmesi ölüm cezasını yasaklıyor.

türkiye o kapıda bekledigi sürece hiçbir suçu ölümle cezalandırmak mümkün olmayacak.

Ki bana kalırsa böyle bir ceza olmamalı, bu hakkaten de insan haklarına aykırı.
Ama gerçek şu ki, maalesef, türkiye'de tecavüz suçu için verilen cezalar neredeyse sembolik. Caydırıcı degiller. hatta çok hafifler, hem de utanç verecek kadar.
Yeni yasa şart. ve bunu herkes durmadan söylüyor.

ama kime ne tabi...

(bkz: halk kim ki zaten)
idam olmasa bile haďım yasası gelmeli dediğim başlıktır.
Daha cinayetle tecavüzü ayıramayacak bir adli tıpa sahipken bu ülkeye fazla olan istektir. Kameralar önünde tecavüz edilmedikçe bizim adalet birimleri olayın içinden çıkamayıp kamuoyu tepkisine göre ceza veriyor .

edit: eksileyen vatandaş adli tıp kurumunun fiyaskolarından habersiz bir koyun ya da caninin teki olmalı.
Yobaz bir denyonun actigi gerizekalica sacma sapan bir baslik laik ulkeye yakismayan bir durumdur. Onun yerine çocuklarımızı guzel egitip tecavüz etmemesini saglasak daha iyi olur.