bugün

türkiye'de akp hükümeti sayesinde tecavüzcüler çoğunlukla hapise girmediği için pek uygulanmayacak cezadır.
insanları iyiden iyiye psikopatlaşrıma yönelimlidir. kötü sonuçlar doğuracaktır.

müebbet hapis gelse daha yeğdir.

iyiden iyiye recm de gelsin bari. evet gelsin.
çok sevineceğim cezadır. Haketmişlerdir.
Kesmek yerine köreltilsin, kullanılmaz hale getirilsin. Kesmek biraz barbarca.. gerçi burada tük milletinden bahsettiğimize göre.....
idam cezası gelsindir, hadım yetmezdir.
seri katillerin iktidarsızlar arasından çıktığını bilmeyen hukuk politikacılarının ateşle oynamasıdır.

tecavüz zanlılarının yeri cezaevi de değildir. psikiyatri klinikleridir.
hapis kadar hafif idam kadar ağır olmayan ceza. tecavüz suçuna en makul yöntem bu bence. hadım olacağını bile bile insan tecavüze kalkışmaz herhalde.
tamam insana tecavuz edenin seyini kessinler de benim senin onun bizim hakkimiza tecavuz edenlerin neresini kesecekler... sonucta o da tecavuz !!!
Amına kodumun tecavüzcüleri şimdi düşünsün.
hapisten cok cok daha etkili olacagi ortadadir. adam zaten ipleri koparmis girer iceri yatarim havasinda ama kimse heleki bu ulkede seyinin kellesine ragmen boyle birseye kalkismaz. bir omur boyu nonos damgasi yemeyi kimse kabul etmez herhalde. hele birde ibreti alem olsun diye birkacinin kini meydanda sallandirdinmi bak bakalim yapiyormu kimse.
yargı ile ilgili dangalaklıklar düzeltilmediği sürece yanlış siklerin, bok yoluna gideceği bir uygulama olacaktır. he yargı sağlıklı işlediği sürece alıversinler tabi ama bunlar gidip de hanefi avcı'nınkine göz dikerler şimdi.
destekleyeceğim ceza, hüküm.
hükümet kırk yılın başı doğru bir uygulamaya gidiyor.
darısı imralıdaki it için gelecek idam cezasına.
güzel bir uygulamadır. fakat tecavüzcü suçlu bulunduğu durumlarda güzeldir. yoksa hadım olmuş çük gibi bir uygulamadır.
saçma ceza.
arap ülkesinde veya iranda mi yaşiyoruz.
''saçma ceza'' veya ''iran da mı yaşıyoruz'' diyenlerin kızına kız kardeşine anasına bacısına toplu tecavüz partisi düzenlendikten sonra da aynı görüşü savunmasını bekliyorum.
yerinde olan karardır.
güncel Önemli Başlıklar