bugün

çok ironik bir okadar da ilginç olaydır.
Mahpus adaletidir. Memleketimizde de bir realitedir. Pek medyaya yansımaz Tecavüz suçlularını ya sikerler ya şişlerler. Zaten bunu bilen yetkililer kimliğini ve dahi suçunu gizleyerek tecavüzcüyü içeri alırlar. Eğer çok ifşa olmuş ise can güvenliği için özel hücreye bile alınır.
Beter olsundur.
hakettiğini layığını gereken yolla görmüş olmuştur burdaki asıl mağdur o ufacık bebedir.
O insanın yaşama hakkı dahi yoktur.
fotoğraf hoş değil tabi ama bu şekilde görüp sempati beslenmemesi gereken durum.

baktınız üzülür gibi oldunuz hemen tecavüz edip öldürdüğü bebeğin daha kötü bir halde olduğunu düşünün. o zaman keşke şu kollarına da az işkence etseler diyiveriyorsunuz. burada asıl mağdur bebektir.
esas aci olan sudur:
koskaca devletin olmayan adaleti yuzunden icerdeki mahkumlarin toplumun vicdanini rahatlatmalari.
halbu ki tecavuz suclusunu ya taksimde ya kizilayda sallandiracaksin. 3 gunde orda kalacak.
herkes gorecek beline hakim olamayanin sonunu. ama ben bunlari yazinca geri kafali ve cagdisi olurum. o yuzden sustum.

adeletin yerini bulmasi denir.
Acıyacağım son insandır. Kucucuk bebege tecavuz etmek nasil bir haycanliktir nasil canliktir aklim almiyor. Bari boyle insanlarin yaptigi yanina kar kalmasin. Hak ettigini de bulmus zerre acimadim.
ölmekten beter olmuştur. iyi de olmuştur.
tecavüz veya buna benzer ağır suçlar işleyen insanları hapse atıp bu şekilde cezalandırmak kolay ve iğrenç bir yoldur. odaklanılan nokta intikam olduğunda hiçbir zaman bu tür vakaların önüne geçilemeyecektir. gelelim tecavüz eden kişiye; bu tür suçları işleyen insanlarla kendimizi farklı görmek meseleyi derinlemesine düşünememektir, unutulmasın ki senin beynin de bu tür suçlar işleyebilecek bir halde olabilirdi, olmaması senin gayretin değil sadece şansındır. o vakit olaya bireyler üzerinden değil de toplum üzerinden gitmekte fayda vardır. istediğimiz kadar bu tür suçluları cezalandıralım, bunları toplum kustuğu için bu tip suçlar da hiç bitmez. yani önce toplum düzeltilmelidir, bu nasıl olur; üzerinde epey düşünülmeli, çalışılmalıdır. tabi bunun için de 'iyi'ler hakimiyeti ele almalıdır, ancak şimdiki hale baktığımızda kötüler devri gibi görünüyor.
Hak etmiş. Keşke daha fena yapılsaydı.
Adaletin yerini bulmasıdır.
türkiyede uygulanması gereken cezadır. türkiyede uygulanırsa adam yaşar mı orasını bilemem.
(bkz: karma)
etme bulma dünyası.
Bunun savunulacak hic bir yani yoktur. Adam suclu ise zaten cezasini ceker. Ceza vermek adina, yaptiklari adamin yaptigiyla es degerdir...
adam bebeğine tecavüz etmiş cümlesini yazarken bile ettiğim küfrün haddi hesabı yok. keşke öldürmeyip uzun yıllar devam etselermiş.
edit: öldürmemişler, sürdürülebilirlik nedir biliyorlar sanırım
digerlerinin o tecavuzcuden ne farkinin kaldigini dusunduren olay. kendisi cocuk degil ve hala hayattadir o baska.

tanim; magdurun sirtinda esrarengiz delikler acilmasina yol acan tecavuz.
Fotografa bakmasaydim yardirirdim ama fotografi gorunce bir acayip oldum..sonra bebegi dusundum..o kucucuk bebegi..ne ekmissen onu bicmissin pasam
FOTOĞRAFI GÖRÜR GÖRMEZ GÖTÜMÜN GÜCÜ GiTTi RESMEN.
hiçbir şekilde kabul edilebilir tarafı yoktur. hümanizmle de ilgisi yoktur. çocuğuna tecavüz eden adam zaten ruh hastasıdır ve birçok anlamda, hatta dini anlamda bile cezadan muaftır bu insanlar. yani senin bu verdiğin cezayı görüp de; "evet çocuğuma tecavüz etmemeliyim, yoksa beni de sikerler" diyen bi akıl hastası olamaz. olsaydı akıl hastası olmazdı. o halde böyle bir adamdan çocuk sahibi olan kadını da asmak gerekir. sonuç olarak: adalet anlayışınızı da sizi de öpeyim. yazık bee.

edit: eksileyen ve özel mesajla hakaret eden yazar kardeşlere toplu cevabım: bak genç. senin anlayışınla sana ya da masum birine kötülük etmiş birine kötülük etmek mübah. ben ise bu insana bile bu şekilde bi kötülükle cevap vermem. versem de anlamaz diye kıçımı yırttım zaten yukarda. şimdi sen mi kötüsün, o mu, ben mi? hadi kötülükten konuşalım.

ya da dur dur: bu bebeğe dair tanrının adaletini sorgulayalım biraz ne dersin?
hapiste tecavüz edilene tecavüz edene de tecavüz edilirse hapishanelerin yaşanmaz bir yer olmasıyla suç oranlarını düşürecektir.
ilahi adalet.

adalet mahkemelerde verilmiyor, içeride veriliyor bunu bir kere daha gördük.
ne ekersen onu bicersin
ne bicersen onu yersin.
edit:bunu eksileyeni merak ediyorum acaba su an sözlüğe hapisten mi giriyor.
BiZiM BiLDiĞiMiZ SPORCU HEM ZEKi HEM ÇEViK DAHA ÖNEMLiSi AHLAKLI OLUR. HEM DE SPOR HOCASI BU YARATIK. TECAVÜZ ETTiĞi ÇOCUK HEM KENDi COCUĞU ( ÜVEY DE OLSA) HEM DE ERKEK COCUK NERDEN BAKSAN OLAMAZ DEDiĞiN HERŞEY VAR BU OLAYDA. TAM SÜZME BiR OROSPU ÇOCUĞUYMUŞ YAV. BÖYLE VAKALAR iNCELENDiĞiNDE BUNU YAPANLARIN GENELLiKLE KÜÇÜKKEN CiNSEL TACiZE UĞRAYAN KiŞiLER OLDUĞU MEYDANA ÇIKMIŞTIR. ALLAH NASIL BiLDiYSE ÖYLE YAPSIN.
güncel Önemli Başlıklar