bugün

Beyinsiz olmak çok mantıklı bir cevap.
Ha bunun için mantıklı bir cevap aramak ne kadar mantıklı tartışılır.
ben sana söyleyim, beyin kısmına pipini ve acizliğini yerleştir.

şimdi pırıl pırıl beyinsiz, zihniyetsiz, aşağılık bir tecavüzcüsünüz işte! evet.

tek mantıklı açıklama bu olabiliyor ne yazık ki ;(( .
birisine tecavüz edip mantıklı bir açıklama mı yapacaksın anlamadım ? mantıklı sebebi falan yok sapkınlıktır sapıklıktır.
Tecavüze uğrama ihtimalinin yüksek olduğu yerlere git, şansın varsa uygulamalı olarak öğrenirsin. Hiçbir ansiklopedi yazmaz bunu.
asla söz konusu olamaz. günah, ayıp ve suç içeren bir eylemin mantıklı gerekçesi bulunamaz.
ancak fetiş olarak karşı taraf istiyorsa yapılabilir. kelepçeli falan hard.
tecavüzün kendisi mantıklı değil ki mantıklı bir sebebi olsun.
kendi anana bacına yapıldığını düşün. hatta ve hatta ufacık bebeğine, 5 6 yaşlarındaki oğluna, kedine köpeğine. işin içinden çıkamadığında intihar etmezsen iyidir. ha yine de mantıklı bir sebep arıyorsan kardeş at kendini bir yerden, böylesi daha hayırlı.
tecavüz eden biri mantığına başvurup aa bu çok mantıklı demediği için mantıklı bir sebep aramak kimseyi tecavüzden alıkoymaz. çünkü bu resmen bir hastalık. yani gidip hasta biri aklında hastalığına mantıklı bir cevap bulamadığı için hasta olmuyor ve bulsa da hastalığı iyileşmeyecek.
bu da öyle.
bunlar hastalıklı insanlar ve birine zarar vermek gibi eğilimleri var, genetik ve nörolojik karşılığı elbet var olduğuna inanlardanım ve mizaçla çevresel etmenlerin karmaşası da buna etkili oluyor.
mesela aynı toplumda hatta aynı ailede büyüyen iki kişiden biri sağlık kuruluşunda çalışırken diğerinin tecavüzü olmasının sebebi ne?
ikisi de aynı ailede büyümüş, rol model olsa aileyi alacak, davranış kazanma olsa ödül ceza ile gene aile verecek, hadi din inanç mevzusu olsa gene aile neye onu ona verecek. ee toplumsal normlar, eğitim sistemleri de aynı.
bu iki kişiyi farklı kılan ne?
mizaç, yani genetik ve nörolojik köken. bazı insanlarda tecavüze yatkınlık her daim vardır. bunu tabi kanıtlayacak kişiler bu işle uğraşan apilerimiz. ancak bunda genetik ve nörolojik faliyetlerin önemi yok demek ve olayı sadece çevreye bağlamak kesinlikle saçmalıktır.
etmemek için de bir sebep bulamamış şerefsizin dik alasına bak hele sen. yav şunu banlamayın moderatör adamım diye dolanmasın ortalıkta.
(bkz: oksijeni hak etmeyen bir yaşam formu olmak)
mantıklımı bilmem ama orospu çocuğu olmak tecavüz etmeyi düşünmek ve gerçekleştirmek için en önemli sebeptir.orospu çocuğu olmasa aklından bile geçirmez.
Ansiklopediden araştırıyor, o kadar çağdaş arkadaş.
(bkz: yok !!)
Tecavüzün mantığı basittir. Fakirler seks yapmak isterse tecavüz, zenginler yapmak isterse fantezi, romantizm olur. Kadın kız takımı paraya tapan ikiyüzlülerdir. Parayı basan karıya da basar!
hani yaygın inanclarda geçerliliği olan tüm suç olma hadisesini ve iğrençliğini falan arda bırakıp sirf mantiksal olarak felsefi açıdan bakarsak,
karsidakinin stockholm sendromuyla asik olma ihtimali olamaz cunku cok kucuk bir ihtimal ve herkes icin gecerli değil. Hadi bunu gecelim aldigin hazzin verdigin zarardan fazla oldugundan kesin emin olabiliyorsan olabilir ama bu emin olma kısmı da çok mumkun gorunmuyor. Eger reenkarnasyona inanip herkesin sen olduguna inanan bir panteistsen ve iyilik kotuluge her zaman esit olmak zorundadır diyorsan, kendine zarar verebilmende sakinca olmadigini ve tecavuz edenin de edilenin de sen oldugunu dusunerek kendine bunu yapmakta sakinca gormeyebilirsin. Bunu kendine yapiyor oldugunun bilincinde olarak yapabilirsin yani. Ama sirf ben zevkimi alayim karsidaki aci ceksin ben o degilim ve sadece aldigim hazza bakarim diyorsan yaptigini kendin acisindan mantikli hale getirebilirsin. Lakin bence bu aci verdigin kisinin senden baskasi olma ihtimali yok. insanoglu bunun bilincinde olmali bence. O zaman belki empati yapar. karsisindakine verdigi zarari aslinda kendisine verdigini bilerek yasardi. O zaman belki tecavuzler savaslar aclik sefalet azalabilirdi. Yani inanç temelinde mantik da degisiyor gozuktugu uzere.
mantıklı bir sebebi yoktur. bunu meşrulaştırmaya çalışmayın. tecavüz meşrulaştırılamaz.
hala ansiklopedi okuyacak kadar geri kafalı olmak olabilir.
buraya yazmış olmak istemezdim ama hatırlatma gereği duydum trolluk yapacağım diye suça teşvik etmek tckda suç ve ciddi cezası var burayı dışarıdan okuyan insanları da düşünmek gerekir. hadi arv.
olmayan sebeptir.