bugün

bu da tutmadı .
Mmmmm her turlu fantezisi kabulum olan kizdir.
Yakın bir kız arkadaşım anlatmıştı göbekli kamyoncunun ona tecavüz etme fantazisi varmış dilim damağım tutulmuştu yeminle.
Size yuları geçirecek kızdır.
Olaylar şöyle gelişir:
Kız, hadi tecavüz role-playing yapalım der.
Siz de yardımcı olursunuz ama bu esnada kızda meni, morluklar vs oluşur, DNA'nızı da tırnak altına geçirir.
Sonra şantajla sizle evlenir, çocuk yapar.
Bir yıldan sonra da villa ve arabanız + nafaka ile siktiri çeker.
O nedenle dikkatli olun.
louis c.k in anısını akıllara getirir.

https://www.youtube.com/watch?v=7jY9izg3mvs#t=8m42s
zorla sik beni diyen kız arkadaşım vardı. freud yaşasaydı buna ne derdi bilmem ama yok değil var bu durum, hem de bence sandığımızdan da çok.
var olan bir şeydir.
Belki de bunu kullanıp size karşı tecavüz duyurusu olarak aleyhinizde kullanacak kızdır.
abaz bırakılmış kırmanço fantezileyen kızdır...

hayal edemedim ya 'la? ulan hatun senin fantezine sokiyim ben. kaçın!!!
vurduruyordur.

hiç duyar kasamicam. iğrenç. aman diyim.
Olabilir lakin bu demek değildir ki ; yoldan geçen torbacı o.ç bana tecavüz etsin.
Sevdiği/ beğendiği adam tarafından belki de bu fanteziyi düşlüyor olabilir.
gönüllü olunsa zaten tecavüz olmaz sayın özürlüler.
tecavüz zorla bir şeyi elde etmektir.
ve sadece vicdanı ve aklı, hormonlarını ve eşitsiz bu dünya anlayışını yenecek kudrete sahip insanların ahlaksızlık olarak utançla baktığı bir durum.
Yalniz şey, 23 cm.
Barzo bi tipsen darp raporu alıp tecavüzle seni suçlamadan önce iphone 11 falan aldırır, almazsan dna testiyle beraber içerde fena bi tecavüze uğrarsın. Bunu diyen kızdan o beklenir.
benden istendi böyle bir şey ama ne kadar fantazi de olsa çok beceremedim. istemem yan cebime koy diyen kız olarak görüp çatır çutur gittim ama tecavüz ı ıh olmadı, yapamadım.
güncel Önemli Başlıklar