bugün

baba tarafından yarı at olduğu için atlara ilgi duyan bir tecavüzcünün kurbanıdır.
atın olaydan sonra savcılığa gidip ifade vermesi ve kendisini teşhis etmesinden korkan kişinin yaptığı eylemdir. ortada görgü tanığı bırakmamıştır. o değil de nasıl bir ruh hastasıdır bunu yapan?
millet olarak ne hale geldiğimizin örneğidir. Birisi gider 6 yaşındaki çocuğu vurur, diğeri gider ata tecavüz eder o da yetmez atı boğar. eskiden de söylüyordum şimdide söylüyorum hatta bağırıyorum. bu millete idam şart. başka türlü de hallederiz diyenlerden akıl bekliyorum. Millet olarak nereye gidiyoruz acaba?
kötü emellerin kurbanı olmuştur.
köpeğe tecavüz edip kediden tahrik olan erkeklere sahip bir ülkede artık şaşırtıcı gelmeyen olay.
ama yine de içimi dökeyim : bunu yapanın kıçına dikenli baston sokmak istiyorum.
adam, ( adam olamamış adam ) bamyasıyla bezelyelerine gülmesin diye öldürmüştür. Allah belasını versindir.

bunu yapanı, içinde dev bir lağım faresi olan bir leğene oturtup, alttan ısı vermek lazımdır. fare bulduğu ilk deliğe girsindir.
(bkz: isimden tahrik olmak)
(bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)**
güncel Önemli Başlıklar