bugün

bazı ülkelerde uygulanan bir ceza olmakla birlikte suç aletinin ortadan kaldırılması tekrar aynı suçun işlenmesinin önüne geçilmesi bakımından da mantıklı gelmektedir. olmayan suç aletiyle nasıl gerekli suçu işleyebilirsin ki.
(bkz: başkasının cinsel organıyla tecavüz etmek)
tecavüz eden bir bayansa göğüslerinin kesilmesini * gerektirir. *
hırsızın, hırsızlık yapan elinin kesilmesi ile aynı durumdur. aslında gereklidir gibi geliyor bana açıkçası ama bu uygulama geldikten sonra zaten paramparça olan ülke imajımız iyice darmadağın olur. gizli gizli yapılması lazım*.

(bkz: şeriat).
bir kişiyi ırza geçme suçunu işlediği için hadım etmek, fakat en az idam cezası kadar mantık dışı bir cezadır. geri dönüşümü yoktur. kesilen cinsel organın yerine yeni bir cinsel organ çıkmaz ama hukukçularda insandır ve yanlış kararlar verebilir. hiç kimsenin pipisi kesilmesin, pipilerle uğraşmayın, pipilere saygı duyun. pipiler kesilerek pipiyle işlenen suçların önüne geçilemez, en fazla ahlak psikopatı haline dönüşülür.
insanları Allah a ait dedikleri ile baskı altında tutup, sapıtmalarına yol verdikten kelli, bir de pipilerinin ortadan kaldırılması fiilidir ki, kaldırdım hazırım...
çek cumhuriyetinde tecavüz suçundan hapse girenlerin kimyasal yollarla yada cerrahi müdehale ile hadım edilmeleri bu cezanın bir yansımasıdır.çek cumhuriyeti avrupa birliği üyesidir.
bir çok ülkede uygulanan bi bayan olarak da gayet takdir ettiğim ceza yöntemi.
verilebilcek en iyi cezadır.hatta bu cezadan sonra hapse bile gerek kalmayabilir,zaten kaybetmiştir kaybedeceğini.
eğer tecavüzcü kadınsa nasıl uygulandığını merak ettiğim ceza.
(bkz: parmakla tecavüz etmek) * *
bundan daha etkili olanı, suçu işleyen kişiyi kurbanın akrabalarının eline bırakmaktır. bırakalım efendim halk kendi cezasını kendi versin, ne o öyle devletin polisini doktorunu elin aletiyle meşgul edecen hem cezaevine atıp besleyecen birde bunu. ne gereği var ki hukuka, insanlığa. adam öldüreni öldürelim, hırsızın elini kolunu keselim, tinercinin ciğerlerini sökelip. kapkaçcının ayaklarını koparalım, düşünce şuçlularının kafalarını keselim ki düşünemesin. bizde insan olmaktan çıkalım ormanlara akalım gitsin değilmi ya ne gereği var ki insan olmanın.
kesildikten sonra anal yoldan tekrar monte edilmesi gereken hadise.
taksim meydanında gerceklenmesini istediğim eylem .
kesildikten sonra eline verildiği takdirde daha iyi olacaktır yönünü o şekilde bulur artık.
güncel Önemli Başlıklar