1. 1.
  insanları provoke etmekten başka bir sike yaramayan orospu çocuklarıdır. En son adana'daki vahşetten sonra yine deliklerinden çıkıp ortalığa salyalarını saçmaktalar.

  Not: Adana'nın da anasını sikeyim, 3 yaşındaki bebeye bunları yaşatanın da kanını sikeyim. Keşke ölmese orospu çocuğu. Ömür boyu işkence görse.

  islam mı diyor, bunları yap diye. Amk çocukları sizi, beynini siktimin malları. Çocuk tecavüzcüleri dünyanın her yerinde. Bunun islam'ı, hristiyanlığı, yahudiliği, ateistliği yok. Abdliler, avrupalılar, ruslar arasında yok mu yani bu? Lan ne orospu çocuğusunuz lan siz. Fırsattan istifade, nickleri arkasına saklanarak tatmin yaşıyor piç kuruları.

  Bu arada, adanalılar dindar değildir. Çok rahattırlar, geniş aile ilişkileri vardır, çeşitli ensestler ilişkiler, cinayetler, uyuşturucu, pislik, itlik, kansızlık hep bunlarda. Yalnız bu en son olayı yapmak için cidden insan olmamak lazım. Kelimelerle anlatılmaz bu. okuyamadım bile ben bu kansız, ciğerini siktimin yaptıklarını.
  2 -4 ... calcio
 2. 2.
  milletin anasına küfür etmeyi kendine hak gören karaktersiz, haysiyetsiz, şerefsiz ve vatan haini tiplerin zoruna giden kişilerdir. sen önce karşındakinin anasına küfür etmemeyi öğren, şerefsiz!
  -2 ... taciturnn