1. 1.
    tecavüz olayının mağdur kişisi olmak, tarif edilemeyecek olumsuz duyguların pençesinde kıvranmak ve şiddetli bir şekilde ölmeyi arzulamak.
    6 ... asiti kaçmış kola
    #237211 :)
  2. 2.
    bir kadının başına gelebilecek ve hatta gelmesinden korktuğu en kötü şeydir. bunu yaninda, kimi sapık ötesi erkeklerin, bastırdığı tecavüz fantezileri olduğu sanılmaktadır; aile içi cinsel şiddet de buna bir örnek olabilir! olur olur...
    4 ... vivendi
    #3329087 :)
  3. 3.
    Bi uğrayalım dediydik diyemeyeceğiniz cinsellik eylemidir. Aktif olma durumu pasiflikten daha iğrençtir kanımca....
    2 ... udnapistim
    #3329158 :)
  4. 4.
    turkiye'de her an yasanabilecek olaydir. kadinlardan cok sevgilisi, esi, annesi, kizkardesi icin korkan erkeklerin problemidir. kadin en azindan "vururum cantayi kacar gider lan" diye dusunuyor olabilir, savusturabilecegine inanmistir, "yahu zaten ne tecavuze ugrucam?" diye dusunuyor olabilir, sokaga ciktiginda tecavuze ugrayacak diye kasmaz. ama erkek oyle mi? once yakin oldugu bayana, sonra kendisine edilmesinden korkar. bes sene once soyleseydim bunu kicinizla gulebilirdiniz, fakat 5 yasindaki erkek cocuguna tecavuz edilen bir ulkede erkege tecavuz edilmesi korkusu gulunecek birsey olamaz. zaman kotu kolla gotu mottosu her zaman gecerlidir su devirde. fakat erkekler tecavuze ugrama konusunda cok daha korkusuzdurlar. zira defansa gecebilecek kadar gucleri, atak yapabilecek kadar saglam takimlari vardir. onlarin en buyuk korkusu yakin olduklari bayanin tecavuze ugramasidir dedigim gibi.

sadece ben mi boyleyim bilmem ama, olmeyi istiyorum sahsen bu pis olay yuzunden. eve kapaticam hatunu.

budut: tecavuze mi ugradin len?*
    3 -5 ... der meister
    #3869694 :)
  5. 5.
    (bkz: tecavüze uğramış birini sevmek)
    -1 ... fatal
    #3869697 :)
  6. 6.
    üzerinde iğrenç espri yapılabilecek vuku.
    yaptırmayın şimdi bana.
    yok olmaz ısrar etmeyin;

- abi şurdan bi tecavüze uğrayabilir miyiz?

yaptınız mı beğendiğinizi!
    2 -8 ... uye lol
    #3869703 :)
  7. 7.
    tıpkı taciz gibi bu konu da kadınların ikiyüzlü davrandığı bir konu. kişisine göre farklılık gösteriyor. mesela sosyalist başbuğ zor kullansa bir kadına, kadın; "nazlandım" diyor, vasat bir sözlük yazarı yapınca tecavüz oluyor, kaka oluyor. samimiyetsiz, kolpa bir durum. belirli bir tanımı yok.
    1 -2 ... aybars lebib
    #3869709 :)
  8. 8.
    (bkz: hermafrodit tarafından tecavüze uğramak)
    1 ... kechi
    #3869712 :)
  9. 9.
    mağdurların yaşadıkları yoğun acıları görmezden gelip, salyalarını akıtarak iğrençleşenlerin adresi aşağıdadır.
    üzmeyecektir.

(bkz: hüseyin üzmez)
    7 -1 ... nametai
    #3869793 :)
  10. 10.
    senseyim peder zicklerden duymuştum. tecavüze uğrayanlara tramva yaşatan en büyük olay, ne kadar istemeseler de vajinal ıslanmalarının olmasıymış. (kadınsa tabi) mağdur, o durumu asla aklından çıkaramıyormuş.
    -1 ... sister zickler
    #4277608 :)