1. 1.
    Change.org da baslatilan ve 550.000 kisinin imzaladığı kampanya.
    Tecavüz gibi insan dışı bir eylemi yapanların en agirnsekilde cezalandirilmasini ben de istiyorum.
    Ancak
    Böyle bir yasanın çıkması istismara çok açıktır.

Mesela ben kadinsam ve ölmesini istedigim biri varsa tecavüzle suçlarım. Veya yatağa isteyerek atar ondan sonra kendimi saldırıya uğramış gibi yaralar ardindan tecavüz etti diye şikayet ederim. Sevisirkenki sperm ve doku örnekleri de tecavuz icin yeterli bir kanittir.
    Toplumda zaten düşünmez bile. Tertemiz cinayet.

Tecavüz için en adil ceza hayvanlara yapılan kısırlaştırmadir. Cerragi operasyonla değil ama, kökünden kazıyarak. Sonucta insan dışı bir eylem dedik. Ha devlet kesenin agzini açarsa suclunun cinsiyetini degistirip genelevde zorunlu kamu hizmeti olarak da calistirabilir.
    28 -17 ... katmir
  2. 2.
    ya sen nasıl bir türsün katmir ispatlanamadıkça suç suç değildir, ve ispatlandığında idam asıl ceza değildir cezaevinde hiç yatmamışlar anlayamaz .
    8 -3 ... buchoalvarez
  3. 2.
    idam etmek bu yaratıkların kurtulması demek. Hadım edilmeleri lâzım.
    3 -1 ... the judas kiss
  4. 3.
    Idam odul lan bunlara.
    9 -1 ... superalgeria
  5. 3.
    idam insanlık suçu falan değildir. bir kere vatana ihanet ya da tecavüz gibi idam cezasını hakedecek suçları işleyenler insan değildir.
    8 -3 ... serdarsl06
  6. 4.
    idam'a gerek yok. onun yerine deney faresi olarak kullanilip isi bittiginde organlarinin bagislanmasi taraftariyim.
    3 ... delininsesi
  7. 5.
    katmir'e katlılyorum. bir haber okumuştum bir kız bir adamla tek gecelik ilşki yaşıyor sonra aralarında sorun oluyor kız sarhoşken bana tecavüz etti diyor. adam tutuklanıyor kadın yıllar sonra vicdan yapıp gerceği itiraf ediyor.
    7 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 6.
    3 yaşında bebeğe tecavüz eden insan müspettesinin yaşamaya hakkı olmamalı. tüm tecavüz vakalarında idam çok ağır bir ceza olur, çocuk tecavüzcüleri yaşamayı hakketmiyor.
    8 -2 ... keshberfo
  9. 7.
    Potansiyel sapıkların saçma bulduğu durum.. tutturmuşlar bir ya iftiraysa diye ulan dingil öyle kolay mı hemen idam edecekler.. bunun test sonuçları var sperm, tükürük, doku örnekleri, vajinada zorlama vs vs bir sürü test sonuçları var ona göre ceza kesilecektir.. siz beyinsizler bunu anlamaz.
    3 -6 ... pembeseker
  10. 8.
    neden saçmalıkmış amk. gebersin itler.
    6 -3 ... masters of thrones