1. 23.
    Şeyini kökünden kesip, kan kaybından acı çekerek ölüşünü izlemek. Ya da daha onun tarzı bir yaklaşımla, tecavüz edip defalarca elektrik vererek gebermesini izlemek. Geberip gitmesi lazım böyle pisliklerin, nice yiğit kişiler toprağın altında iken..boşa oksijen tüketmesin böyle iğrenç varlıklar.
    3 ... bozuk sokak lambasi
  2. 22.
    21. yüzyılda yaşıyoruz, işkence etmek bir çözüm değil.
    1 ... hoccagalingidiyomben
  3. 21.
    Ağırlaştırılmış müebbet. O hücre ona yeter ölse kurtulur hadım edilse hayatını yaşar.
    -1 ... 0gulcanf
  4. 20.
    Aylarca öldürmem, yalvarır öldür diye. Son geldiğinde 1 salise bile vicdan azabı çekmem. Döl israfı, şerefsizler.
    2 ... huzursuz adam
  5. 19.
    1 yıl boyunca bu vakadan acı çeken insanların görüntülerini izletelim.
    1 ... ugur2nd
  6. 18.
    çükünü kesip alexis texasla aynı odada bırakmak.
    ... ne alakasi var oglum
  7. 17.
    https://www.youtube.com/watch?v=DxRlZep1kU4+
    ... mister x
  8. 16.
    yasaların iyileştirilmesi ve ciddi şekilde caydırıcı cezalar, tecavüz vakalarını azaltacaktır. tabi eğitim de gerekli. okulda verileninden değil ailede verilen eğitimden bahsediyorum. ahlak gibi.

başlığa baktım, bazı entrylere göz gezdirdim. onları yazan zihniyetle tecavüzü, cinayeti, şiddeti uygulayan zihniyet arasında tek bir fark gördüm, o da suçu davranışa dökmeleri. ama temelde zihniyet aynı. bazısı şiddeti uygulamaya geçmiş. bazısı da görüldüğü üzre hala içinde tutuyor.

eksiler yolda hissediyorum. ama arada sol taraftaki başlıklara da bakın. kadının aşağılandığı şu başlıklara.
    1 ... ken in attigi aduket
  9. 15.
    kollarını ve bacaklarını kestikten sonra dilini kopartıp bir gözünü oymak. iki gözünü değil çünkü bir tanesiyle kendisine acıyan insanları görmeli...
    1 ... greekgodpan
  10. 14.
    Cezaevlerinin çözüm olmayacagi iskencedir.

Infaz memuru arkadaşım anlatmıştı,

Bu ırzcılara ( tecavüzcülere böyle diyorlarmış) cezaevinde ayak isleri yaptırılırmış,

Koğuşlara sabahları ekmek dağıtmak, yemek dağıtmak, maltaların ( koridorların ) temizliği falan.

Normal mahkumdan daha çok cezaevi içinde gezme şansları oluyormuş.

Her neyse bunların arasında birde kendi öz kızını silken bi baba(!) Varmış ve bu adam maltada;

- ne? kendi kızımdı ilk hak benimdir tabii ki

Diye geziyormuş.

E bu mantıkta bir adamı değil 3 ay 30 sene içerde tutsan ne yazar amk.
    4 ... fikri firar