1. 1.
  Ölene dek unutamayacağı ders vermektir.
  2 ... gladyator
 2. 2.
  Özellikle çocuk tecavüzcülerine mutlkaka uygulanması gereken cezadır.
  4 ... divine justice
 3. 3.
  En iyi çözüm öldürmektir efendim. Temiz ve kesin.
  3 ... mmjkfa7
 4. 4.
  en iyi çözümdür, zira tecavüzcüyü öldürdüğünüz zaman onu bu hayattan yaşadıklarıyla kurtarmış olursunuz. hadım ederseniz, bunun vereceği onursuzlukla bir ömür geçirecek ve belki de her işeyeceğinde yaptığı hata aklına gelecektir. dolayısı ile en doğru çözüm, psikolojik şartları da göz önünde bulundurduğumuzda tecavüzcünün hadım edilmesi olur. tabii bu kişiyi çok kötü etkileyebilir ve kişi intihara kalkışabilir, başkalarını daha doğrusu kendisine bu cezayı hak görenleri öldürmeye kalkabilir, bunu kan davasına çevirmeye çalışabilir. envari çeşit insan olduğundan bunların yaşanabilmesi de mümkün olabilir. yine de en doğru kararın hadım olduğuna inanıyorum.
  1 ... forthem12
 5. 5.
  pozitif yönünün sadece bir daha kimseye tecavüz edememesi olan eylem. Bunun yerine kişi tıp için deney malzemesi yapılsa bilimin ne kadar ilerleyeceğini az çok tahmin edebilirsiniz. *
  2 ... saintsun
 6. 6.
  hammurabi kanunların da uygulanan ceza, tecavüzcünün siki , hırsızın eli kesilir...
  2 ... gecti baharim sondu bile bile
 7. 7.
  Haktır efendim.
  ... corapsizkundura
 8. 8.
  en temizi idamdır.

  idam gelmeden önce devlet; maddi imkanları el vermeyen, bu nedenle evlenemeyen ve evlenme talebinde bulunan her insana gereğini yapmalıdır.
  1 ... akrepyusuf
 9. 9.
  hırsızın elini yalancının dilini diye devam eder.

  Edit: kesilip damatlar koğuşuna atilmali. Bu entry'yi Eksileyen tecavüzcü dahil.
  2 -1 ... asi horoz
 10. 10.
  Özellikle çoçuklara yönelik olanlara kesinlikle uygulanması gerekir.Bir de halka teşir edilirse kendini intihar edecektir zaten.Evet efendim doğru önermedir.
  ... iseyen adam