1. 0.
  Ülkede cidden enteresan şeyler oluyor tecavüz olsa iktidarı suçluyorlar hadım yasası getirilse gene iktidarı sorumlu tutacaklar nesi kötüyse bir çeşit kısır döngü var.
  4 -7 ... bilgisayar delisi
 2. 1.
  Spermlerini peceteye attirip sanat diye kakalayan adamin ardindan mi gidiyorsunuz lan? Kimyasal degil fiziksel hadim olmali. Ama adalet sistemi dogru calismali.
  2 -1 ... crossovers
 3. 2.
  düşünsene çocuğuna kuran kursunda tecavüz ediyorlar,çocuk perişan olmuş delirmiş. sana 3-5 kuruş para veriyorlar, ''bi kereden birsey olmaz al şu parayı hiçbirşey olmadı'' diyorlar,sen de parayı alıp çatır çatır yiyorsun.

  hatta bence bunu sektör haline getirin doğurun çocukları tecavüz ettirin sonra da parasını alın köşeyi dönün. seversiniz haram parayı soysuz köpekler *

  tipik bir çomar hayatı.
  2 -3 ... munir bey
 4. 3.
  insanların kafa yapısını değiştirmedikçe, istersen çükünden tavana asıcaz deyin, gene bunlar olacak. öğrenemediniz şunu bir türlü gitti. bedri baykam'a katılmıyorum, fakat çözüm yanlış yerde aranıyor.
  2 ... the outsider
 5. 4.
  Dokunmuyorlar Zaten.
  Bu bakımdan gereksiz bir söylemdir.
  9 -1 ... alkolik oldum
 6. 5.
  cok aydin olduklarini iddia eden kesime bak sen asalim keselim idam edelim modundalar. mal misiniz olum kendiniz yapabiliyosaniz yapin da kanun dedigin sey katliam yapmak degil maalesef. o zaman seriat getirmeyi hedefleyen adama niye kiziyonuz ben anlamadim ki sizdeki bu kafayi.
  2 ... 29th
 7. 6.
  oğlum siz ne tür bir orospu evladısınız lan.
  tecavüzün chp'si akp'si mi olur?
  tecavüze uğrayan çocuğun yaşı cinsiyeti rızası mı olur mal mısınız?

  adamlar çocuk tecavüzleri araştırılsın diye önerge veriyor akp reddediyor, olay araştırılmıyor.
  üstüne 3 yaşında çocuk tecavüze uğradığı için sapığın spermleri yüzünden iç organlaı parçalanıp iltihaplanıp ölüyor siz çıkıp zinayı suç kapsamına alacağız diyorsunuz.

  şu başlığı açan köpek evladı adına ben utanıyorum ya.
  2 ... munir bey
 8. 7.
  tüm humanistligimle diyorum ki bence fiziksel hadım ve ömür boyu hücre cezası olmalı.

  idam da bir seçenek ama sıkıntılı. birincisi, kolay bir ölüm ceza değildir. ikincisi ülkemizde yargının durumu belli, olur olmaz kişilere haklı haksız demeden, iktidarların elinde koz olur bu ceza.

  ha gelelim olaya;
  tahminimce bir torba yasa hazırlığı yapılacak bu konuda. içine olur olmaz maddeler eklenecek. misal, erdoğan gecen gün zinadan bahsetti. çocuk istismarı ile kendi rizasıyla beraber olan yetişkin insanların ilişkisini aynı kefeye koydu. bunlar tehlikeli işler. bir takım maddeler için muhalefet edilince de, "tecavüze ceza getirecektik, chp karşı çıktı" ya da, "chpnin karşı çıkmasına rağmen biz bu cezayı getirdik" şeklinde sesler yükselecek.

  akp eğer dürüst ise, sadece bu konuyu gündeme alır, torbasız, ek falan olmadan sadece konu hakkında öneri getirir. o zaman deriz kim kolluyor kim kollamıyor sapıkları diye.
  1 ... 0fu0