1. 1.
    Tecavüzcülere idam gelince atılacak bir slogan.
    3 -4 ... bim kamyoncusu
  2. 1.
    Hadım yasası gelmeden bir an önce hashtag olması gereken slogan. Ne demek "hadım"? Cidden çok ürpertici.
    tecavüzcüme dokunma akp
    3 -3 ... bim kamyoncusu
  3. 2.
    Ülkede cidden enteresan şeyler oluyor tecavüz olsa iktidarı suçluyorlar hadım yasası getirilse gene iktidarı sorumlu tutacaklar nesi kötüyse bir çeşit kısır döngü var.
    4 -7 ... bilgisayar delisi
  4. 3.
    Spermlerini peceteye attirip sanat diye kakalayan adamin ardindan mi gidiyorsunuz lan? Kimyasal degil fiziksel hadim olmali. Ama adalet sistemi dogru calismali.
    2 -1 ... crossovers
  5. 4.
    düşünsene çocuğuna kuran kursunda tecavüz ediyorlar,çocuk perişan olmuş delirmiş. sana 3-5 kuruş para veriyorlar, ''bi kereden birsey olmaz al şu parayı hiçbirşey olmadı'' diyorlar,sen de parayı alıp çatır çatır yiyorsun.

hatta bence bunu sektör haline getirin doğurun çocukları tecavüz ettirin sonra da parasını alın köşeyi dönün. seversiniz haram parayı soysuz köpekler *

tipik bir çomar hayatı.
    2 -3 ... exlamabin
  6. 5.
    --spoiler--

spermlerini peceteye attirip sanat diye kakalayan adamin ardindan mi gidiyorsunuz lan? kimyasal degil fiziksel hadim olmali. ama adalet sistemi dogru calismali.

--spoiler--

Amk fiziksel hadım gelse sanki ona karşı çıkmayacaksınız.
    -1 ... bim kamyoncusu
  7. 6.
    insanların kafa yapısını değiştirmedikçe, istersen çükünden tavana asıcaz deyin, gene bunlar olacak. öğrenemediniz şunu bir türlü gitti. bedri baykam'a katılmıyorum, fakat çözüm yanlış yerde aranıyor.
    2 ... the outsider
  8. 7.
    Dokunmuyorlar Zaten.
    Bu bakımdan gereksiz bir söylemdir.
    9 -1 ... alkolik oldum
  9. 8.
    cok aydin olduklarini iddia eden kesime bak sen asalim keselim idam edelim modundalar. mal misiniz olum kendiniz yapabiliyosaniz yapin da kanun dedigin sey katliam yapmak degil maalesef. o zaman seriat getirmeyi hedefleyen adama niye kiziyonuz ben anlamadim ki sizdeki bu kafayi.
    2 ... mike patton
  10. 9.
    (bkz: Chp otobüsünde çocuk taciz eden chp li yönetici) olayından sonra kesinlikle katıldığım slogan. Yoksa gidecek chp li yöneticinin güzelim büllüğü.
    ... bim kamyoncusu