1. 1.
  Olabilir ancak öncelikle taciz tacavüz davalarında ki hukuksuzluğun giderilmesi gerekir.

  (bkz: Kadının beyanı esastır)

  (bkz: Müddedi iddiasını ispatla mükelleftir)

  Yani kısaca Türkiye'de ki özellikle de taciz davalarının hiç biri güvenli değil. Gerçi tecavüz davaları ne kadar güvenilir o da tartışma konusu.
  4 -1 ... xp11c
 2. 2.
  Hadım etmek daha adil bir ceza olacaktır.
  Ben de gönüllü olarak sünnetçi olurum.
  -2 ... ceviz agaci golgesinde
 3. 3.
  Black mirror 4.sezon black museum adlı bölümünün son sahnesindeki yöntemi kısaca anlatıyorum ;

  idam cezası alan mahkumun beyninin sanal ortama aktarılması kişinin beyninin sanalda da gerçekliği yaşaması ve kişiye kafesin içinde 10 saniye elektrik verilmesi bu acıyla ölmesi ve yazılımın kişinin beynini sürekli başa sarması her gelen ziyaretçinin para vererek 10 saniye elektrik vererek acı çektirilerek kişinin ölmesi sürekli yazılımın bunu her gelen ziyaretçiye tekrardan hazır hale getirerek tekrarlaması .

  Bu yöntem geliştirilirse caydırıcı olabilir ama tabi hayal dünyasında yaşıyoruz
  Bu konuda susmayın haykırın

  Gelecekte tecavüz gibi insanın içini parçalayan kötü olayların yaşanmaması ümidiyle.
  3 -1 ... biraz martin biraz riggs
 4. 4.
  hayır bu çok insaflı olur. yemin ederim sabahtan akşama kadar 15 dakika arayla buz gibi küvette bırakarak 4 kişiyle döverim. ama ölecek şekilde değil. yemek su yok, sadece soğuk su ve dayak. 15 dakika döveceksin. sonra buz gibi suya yatıracaksın, zaten o sırada damarlar arasında kan akışı da olacak. sonra bir 15 dakika daha dayak yine soğuk su. arada tırnaklarını çekip tuz basıcaksın. bu namussuzları hadım etmek elektrik vermek hikaye. bu dayak sistemini şerefsizi 4 gün uyutmadan yapıcaksın. sonra taksim meydanın başında buna etek giydirip sokakta gezdireceksin. sonunda bir vinç koyucaksın tam göbeğe atamın heykelinin karşısına. ve onu o vinçin tepesine asacaksın. bir tabela üstüne "ben tecavüzcüyüm" diye yapıştıracaksın. bütün orospu evlatlarına gözdağı vereceksin.
  3 -3 ... prince of mirkwood
 5. 5.
  Psikolojik caydırma yöntemleri delirtme yöntemleri ve intihara sürükleme. Bırakın kendi ölmek için yalvarsın.
  1 -1 ... feministmiyimneyim
 6. 6.
  (bkz: yeşil yol) filminden çıkıp mı geldin buraya kardeş
  1 ... radyoaktif fasulye
 7. 7.
  evet bunu gerçekten bende yapabilirim hemde büyük bir zevkle.
  -1 ... hemsirbey
 8. 8.
  Heee yaparsın.
  1 ... turin
 9. 9.
  Suçlar konusunda gerçek adalet ukubat'tır. Resmi dini ancak kağıtlarda yazılı kalmış ülkemde hiç olmasa ukubat kanunları uygulanabilseydi medeniyetin emareleri görünebilirdi belki.
  ... sokratelya
 10. 10.
  Yapılan şeyin doğru olduğuna kanaat getirerek uygulamaya geçirilen eylem.yargı ve inanış kişiden kişiye değişmekle birlikte şahsen sade kahve ve zıgara ile olaya tanık olabilir ilahi adaletin bu ızgara kokulu çırpınışlarına eşlik edebilirim sanırım.
  1 -1 ... hacileflef