1. 1.
  hakim, ortada bir tecavüz vakası olmadığına kanaat getirmiş.
  1 -1 ... salvatoreadamo
 2. 2.
  ülkenin acınılası halidir.gün geçmiyor ki bir kadın tecavüze uğramasın.tecavüz meşrulaştırılmasın.insanlar kendine ne zaman çeki düzen verecek ?
  1 -1 ... sivasguzeli
 3. 3.
  ülkenin adaleti buna yetiyor işte. polis olabilir sonuçta o da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve serbest bırakılmamalı.
  2 ... tatsizcikolata
 4. 4.
  bu olay haber olmasa bu adam elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşacaktı. ama şu andan itibaren yeniden tutuklanacak ve cezaevine konarak göz boyanacaktır.
  1 ... flat head
 5. 5.
  --spoiler--
  Mağdur ifadelerinde çelişkiler olduğu ve bunun bir kısmının hayatın olağan akışıyla bağdaşmadığı kaydedilen kararda, 'M.B.’nin sanığın kendisi ile zorla ve rızası dışında ilişkiye girdiğini söylemesine rağmen, sanığın evinde, onun şortunu giyecek kadar rahat davranmasının, sanığın çağırır çağırmaz hiç tereddüt etmeden yatak odasına gitmesinin, diğer odada arkadaşı ve diğer polis memuru olmasına rağmen, cinsel saldırıya uğradığında bunlardan yardım istememesinin, ilk cinsel saldırının ardından aşağıya indikten sonra, çevreden yardım isteme veya yetkili makamlara haber verme yerine, kapının önünde oturup sigara içmesinin, sonra tekrar cinsel saldırıya uğradığı eve kendi rızasıyla çıkmasının ve hiçbir şey olmamış gibi sanığın yatak odasına geçmesinin hayatın olağan akışına uygun bulunmadığı' ifade idildi
  --spoiler--

  ifade bu şekildeyse burada kimi hakim yaparsak yapalım sanığı serbest bırakır.

  ilaveten çok erkek numarası bulunması değil, telefonda çok erkekle uygunsuz poz bulunması durumuna vurgu yapılmış.
  bir arkadaşına bu ilişkiyle ilgili mesaj da atmış.

  tecavüzü ispatlamak çok güçtür. bunun için tecavüz suçları bir cinayet soruşturması gibi incelenmez. sanık için çok daha katıdır. somut olayların ibreyi hangi yöne çevirdiğine bakılarak karar verilir.

  e ifade bu şekildeyse tecavüz var mı yok mu hayatta bilinmez. her şey çok muğlak.
  şüpheden de sanık yararlanır.

  durum budur. dünyada adalet bu kadar oluyor.
  3 ... raduyev
 6. 6.
  haberi detaylı okuyun " polis tecavüzcü değil" amk.
  Kız telefonda şöyle bi mesaj çekmiş kankisine.
  ağdurun telefonunda, ’şimdi emniyet kanki bitti o adam"ÿmesajı tespit edildiği vurgulanan kararda, telefondan birçok cinsel içerikli internet sitesine girildiğinin görüldüğü ifade edildi. Mağdur ile bazı başka erkeklerin uygunsuz görüntülerinin de cep telefonundaki kayıtlarda yer aldığının anlaşıldığı belirtilen mahkeme kararında, şu ifadelere yer verildi:

  Kız tam bir ortalık orispisi.
  1 ... acilin ben doktorumm
 7. 7.
  Kardeşim her tecavüz etti denilen hapise atılmaz. Altında yatan binbir yalan dolan olabilir. Araştırmadan bilmeden hapse atın gitsin. Oldu amına koyim. O hakim iki tarafın da hakkını korumakla görevli.Demek ki yeterli delil, ispat yok ki serbest.
  2 ... ulkucuwolf
 8. 8.
  devlet baba yakında tecevüzcüye ödül de verecek.

  -aferin yavrum iyi zikmişsin, hanım kızımız da muamelenden çok memnun kalmış. bakma sen öyle ruh sağlığı bozuldu raporlarına falan hala taş gibi karı her türlü gideri var rahad ol sen, devlet baban arkanda yavrum. hatta ödül olarak da yanına 2 rus, 1 ukraynalı veriyoruz. iyi günlerde kullan çocuğum.

  +saolun hakim bey, sizleri pişman etmeyeceğim.

  - yalnız her birinden en az 3 çocuk bak ona göre haaa. yoksa... biliyorsun.

  +emrin olur hakim beyim. müsaadenizle ben şimdi gideyim çocuk çalışmalarına kaldığım yerden devam edeyim.

  -güle güle yavrum, allah beline kuvvet versin çocuğum.

  hepinizin belasını sikeyim orospu çocukları. adelet anlayışınıza bacağımı sokayım, ananıza pike çekeyim. mına koduklarım.
  1 -3 ... kalemime sinek kondu
 9. 9.
  Acilen duyar kasmayı bırakmalısınız. Eminim şuraya entry girenlerin yüzde doksanı haberi okumamıştır bile, mağduru oynamakla mağdur olmak aynı şey değildir tarafsız bakın olaylara biraz aq.
  2 -2 ... sahiden iyi mi geceler
 10. 10.
  tecavüz yok ki ortada, kadın bildiğin sevişmiş.
  1 -1 ... leodavinci