1. 1.
  esad'ın dini referansını aldığı müftü Abd al-Rahman Ali al-Dala'nin birkaç yıl önce verdiği fetva.

  https://en.zamanalwsl.net/news/article/3131

  adam diyor ki ''esad'a karşı çıkan eleştiren herkesin karısına kızına çocuğuna kundaktaki bebeğine tecavüz edin, cennetle müjdeleneceksiniz''

  bunların ağa babaları olan ali sistani'de ''amerika ile savaşmak günahtır, amerika mehdi ordusudur hepimiz onlara destek vermeliyiz ırak işgalini desteklemeliyiz'' diye camiilerde fetva verip abd savunma bakanı donald rumsfeld'ten 300 milyon dolar almıştı. (kaynak Known and Unknown: A Memoir isimli donald rumsfeld'in anılarını anlattığı kitap).

  çare ateizm. bakın bizim de kurtuluş savaşı zamanı şeyh sait, seyid riza benzer fetvalar veriyordu. ingilizler allahın ordusu falan diyorladı. ateizmde böyle kandıramazsın sapkınlıklar göremezsin.
  4 -4 ... daikokuten
 2. 2.
  bu fetva ehli sünnete uygunmuş gibi konuşuyor yavşak.
  1 -2 ... ehli sunnet
 3. 3.
  bizimkiler de gidip savaş açsınlar ona. cayır cayır yanacaz la.
  -1 ... eddie gluskin
 4. 3.
  akla gölcük askeri lojmalarina bunlarin karilari kizlari bize helaldir diyerek saldiran güruhu getirdi.
  1 ... erectof
 5. 3.
  Allahın laneti yalancıların üzerine olsun. Irak'ta savaşan abd askerlerine Kimin dua ettiğini herkes biliyor. Ayetullah sistani'nin resmi internet sitesi vardır eski yeni bütün fetvaları orada mevcuttur. Abd askerleri ile ilgili böyle bir fetva bulamazsınız. Para alma olayı ayrı bir komedidir o konuya hiç girmeyeceğim. Adam kaynak olarak bu iftirayı atan adamın anılarını vermiş Şaka gibi.
  2 ... bexdever
 6. 4.
  Bizde de altı yaşındaki kız çocuğu evlenebilir fetvası veren dalyarak vardı.
  Ülke hangi çizgiye kayıyor fark edebildiniz mi çomar kardeş?
  1 ... thelma