1. 1.
    kız ''baba bana muhammed r. tecavüz etti, hamileyim'' diyor. babası 17 yaşındaki çocuğu öldürüyor. sonra kameralara ''namusumu temizledim ulan'' diye pozlar veriyorlar.

çocuğun ailesi oğlumuz böyle biri değil diyip olaydan şüphelenip dna alıyorlar. dna sonucuna göre de çocuk iftiraya uğramış çıkıyor.
    bugünkü duruşmada ise kız bağlanıyor ''bi yakınımız m.ç. ile aramızda bir şeyler geçti. babamdan korktum, suçu muhammed'e attım m.ç.'nin başına bir şey gelmesin diye'' diye itiraf etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...cegi-itiraf-etti-40781122

herkes kendi kanununu kendi uygulamaya kalkarsa böyle oluyor. bir ikincisi idamın nasıl tehlikelere yol açabileceği ortaya çıkıyor. üçüncüsü iftira atan kızın da ceza alması gerektiği bariz. sen sevgilin zarar görmesin diye masuma iftira at, cinayette sebep ol. ee korktum? tamam mı yani?
    bir de ülkemizde bu saçma sapan cinayetler yüzünden ne hayatlar kararıyor. sen kanun değilsin, hukuk değilsin, yargıç değilsin. kafana göre yargılamayazsın.
    evet cezalarda eleştireceğimiz şeyler olabilir. yaptırımlar arttırılabilir, bu cinayeti meşru kılmaz.
    99 -4 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  2. 2.
    biraz da erkekler ölsün dedirtir. tecavüze uğrayıp öldürülen kadın sayısı böyle devam ederse yakında ülke olarak halısaha takımı gibi olacağız.
    5 -142 ... eddie gluskin
  3. 3.
    bir orospunun çenesine kurban gitmiştir. anlamıyorum gerçekten bir insan sonradan bu kadar çok korkacağı şeyi neden yaşar? o korumak için başkalarını ateşe attığı sevgilisi, gün gelip ayrıldıklarında acaba bu karının adını korur mu? bir insan niçin bu kadar düşünmeden hareket eder? niçin bir kaltağın yediği bok masum birinin canını yakar? bir insan neden adamı öldürmeden evvel dna testi yaptırmayı düşünmez. herkes takmış beline silahı, magandalığının açıklamasını "bön koz bobosoyom." şeklinde yapıyor. ülkede adalet yok, hukuk işlemiyor. her önüne gelen de adaleti kendi imkanlarıyla sağlamaya çalışıyor. bu memleket bombok bir hale geldi.
    41 -4 ... selfcontrol
  4. 4.
    Tecavüz kadar en az tecavüz iftirasıda büyük suçtur. Bu kıZ yüzünden masum bir çocuk öldü. Umarım bu kızda agir bir ceza alır.
    20 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Siz şu m.ç yi bulun. Bakalım babası aynı şeyleri m.ç ye de yapabilecek mi?

Terketmek istiyorum şu ülkeyi.
    16 -4 ... n dakota
  6. 6.
    (bkz: atonement)
    6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar)
    31 -2 ... del fuego
  8. 8.
    Bunları yapan kız da 15 yaşında. Bunlar ne çabuk öğreniyor bu kadar şeytanlığı ya. Yeni nesil hiç normal değil.
    27 -1 ... keyfinizinkahyasi
  9. 9.
    Kanım dondu başka bir şey diyemiyorum.
    6 ... one last chance
  10. 10.
    15 yaşında bir şeytandan çıkan bir iftirayla ölen gerçektir.

beyler anlamamız gereken birşey var bazısı şeytan olarak doğuyor şeytanlığı öğrendikleri yok.
    13 -1 ... ben deli deilim