1. 1.
    biraz da erkekler ölsün dedirtir. tecavüze uğrayıp öldürülen kadın sayısı böyle devam ederse yakında ülke olarak halısaha takımı gibi olacağız.
    7 -169 ... eddie gluskin
  2. 2.
    bir orospunun çenesine kurban gitmiştir. anlamıyorum gerçekten bir insan sonradan bu kadar çok korkacağı şeyi neden yaşar? o korumak için başkalarını ateşe attığı sevgilisi, gün gelip ayrıldıklarında acaba bu karının adını korur mu? bir insan niçin bu kadar düşünmeden hareket eder? niçin bir kaltağın yediği bok masum birinin canını yakar? bir insan neden adamı öldürmeden evvel dna testi yaptırmayı düşünmez. herkes takmış beline silahı, magandalığının açıklamasını "bön koz bobosoyom." şeklinde yapıyor. ülkede adalet yok, hukuk işlemiyor. her önüne gelen de adaleti kendi imkanlarıyla sağlamaya çalışıyor. bu memleket bombok bir hale geldi.
    44 -4 ... selfcontrol
  3. 3.
    Tecavüz kadar en az tecavüz iftirasıda büyük suçtur. Bu kıZ yüzünden masum bir çocuk öldü. Umarım bu kızda agir bir ceza alır.
    21 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Siz şu m.ç yi bulun. Bakalım babası aynı şeyleri m.ç ye de yapabilecek mi?

Terketmek istiyorum şu ülkeyi.
    18 -4 ... n dakota
  5. 5.
    (bkz: atonement)
    6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar)
    33 -3 ... santino
  7. 7.
    Bunları yapan kız da 15 yaşında. Bunlar ne çabuk öğreniyor bu kadar şeytanlığı ya. Yeni nesil hiç normal değil.
    33 -1 ... keyfinizinkahyasi
  8. 8.
    Kanım dondu başka bir şey diyemiyorum.
    6 ... one last chance
  9. 9.
    Elin s.ki yüzünden masum bi çocuk öldü.Dilerim an ağır cezayı alırlar.
    8 ... cypher
  10. 10.
    Bazı kızlar çok canımı sıkarsa beni taciz etti derim onu temizlemekle uğraşır diyorlar. Tecavüz edende idam edilmeli başkasına iftira atan da aynı cezayı almalı.
    5 -1 ... beyaz baretli mehmet aga