1. 1.
  Bunu yapan kadın öğretmen değil de erkek öğretmen olsaydı feminist medyanın ve feministlerin tutumu çok farklı olurdu. Tecavüzcüsü ile evlendirilen kadın diye dünyayı ayağa kaldırırlardı.
  Na gariptir ki sözkonusu cinsel istismara uğramış 13 yaşındaki erkek çocuk olunca dünyaya bunu destanlaştırarak 'aşk' diye servis ediyorlar.

  https://m.haberler.com/13...-evlenen-13403867-haberi/

  ABD'nin Seattle kentinde tecavüz ettiği 13 yaşındaki öğrencisiyle hapisten çıktıktan sonra evlenen Mary Kay Letourneau adlı öğretmenin 58 yaşında kanserden öldüğü açıklandı.

  Tecavüz davası ve ilişkilerinin karşılıklı rızaya dayalı olduğunu söyleyen çiftin evliliği tüm dünyada yankı uyandırmıştı.
  2005'te evlenen Letourneau ve Samoalı eski öğrencisi Vili Fualaau, geçen yıl boşanmıştı.

  15 YAŞINDA 2 ÇOCUK SAHiBi OLDU
  Letourneau, Fualaau'yla 1996'da ilişkisi başladığında 34 yaşındaydı. Fualaau ise ortaokul birinci sınıf öğrencisiydi. Çift, Fualaau 15 yaşına basmadan iki çocuk sahibi oldu.Mary Kay Letourneau, o sırada evliydi. Kocası Fualaau ile ilişkisini öğrendikten sonra dava açtı ve 1999'da dört çocuklarının velayetini aldı.

  UZAK DURAMADIĞI iÇiN HAPiS CEZASI OLDU
  Letourneau, Seattle yakınlarındaki Highline'da bir okulda görevliydi. ikinci ve altıncı sınıfların derslerine giriyordu. 1997'de, ikinci derecede çocuk tecavüzü suçlamasını kabul ettiği davada kararı beklerken doğum yaptı. Üç ay hapis yattıktan sonra Fualaau'dan uzak durması yönündeki karara uymadığı için bu kez yedi yıl hapis cezası aldı. 1998'de hapse girdikten sonra kısa bir süre sonra çiftin ikinci bebeği dünyaya geldi.13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü

  KiTAPLA HiKAYELERiNi ANLATTILAR
  Aynı yıl Letourneau ve Fualaau birlikte "Un Seul Crime, L'Amour," (Tek Suçumuz Aşk) adlı bir kitap yazarak hikayelerini anlattı. Fualaau hiçbir zaman tacize uğramış hissetmediğini söylüyordu.Letourneau, 2004'te hapisten çıktı. Mahkeme kararıyla o dönem 21 yaşında olan Fualaau'yu görmesi yasaktı. Letourneau kararı kaldırmak için açtığı davayı kazandı, çift 2005'te evlendi.

  PiŞMAN DEĞiL
  1972'de aşırı muhafazakar Amerikan Bağımsızlık Partisi'nin başkan adayı John Schmitz'in kızı olan Letourneau, başından itibaren ilişkilerini 'yasak aşk" tanımladı ve 2018'deki bir belgeselde "Çocuklarımın babası olduğu için, onunla evlendiğim için, o benim hayatımın erkeği olduğu için üzgün müyüm? Hayır" dedi.Fualaau da ilişkilerini "gerçek bir aşk hikayesi" diye tanımladı.13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü
  4 -1 ... lenova
 2. 2.
  yalnız karı iyi sikmiş.

  çocuğu değil hayatını!
  1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi