1. .
    (bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)**
    2 -1 ... i belong to che
  2. .
    (bkz: isimden tahrik olmak)
    2 ... jetlag olmus barbunya
  3. .
    adam, ( adam olamamış adam ) bamyasıyla bezelyelerine gülmesin diye öldürmüştür. Allah belasını versindir.

bunu yapanı, içinde dev bir lağım faresi olan bir leğene oturtup, alttan ısı vermek lazımdır. fare bulduğu ilk deliğe girsindir.
    6 ... calyx
  4. .
    köpeğe tecavüz edip kediden tahrik olan erkeklere sahip bir ülkede artık şaşırtıcı gelmeyen olay.
    ama yine de içimi dökeyim : bunu yapanın kıçına dikenli baston sokmak istiyorum.
    2 -1 ... paradisperdu
  5. .
    kötü emellerin kurbanı olmuştur.
    2 ... aristo socrates ve smile yk
  6. .
    millet olarak ne hale geldiğimizin örneğidir. Birisi gider 6 yaşındaki çocuğu vurur, diğeri gider ata tecavüz eder o da yetmez atı boğar. eskiden de söylüyordum şimdide söylüyorum hatta bağırıyorum. bu millete idam şart. başka türlü de hallederiz diyenlerden akıl bekliyorum. Millet olarak nereye gidiyoruz acaba?
    3 ... elm sokagi tabelasi
  7. .
    atın olaydan sonra savcılığa gidip ifade vermesi ve kendisini teşhis etmesinden korkan kişinin yaptığı eylemdir. ortada görgü tanığı bırakmamıştır. o değil de nasıl bir ruh hastasıdır bunu yapan?
    ... codrex
  8. .
    baba tarafından yarı at olduğu için atlara ilgi duyan bir tecavüzcünün kurbanıdır.
    ... david addison