1. 1.
    Geçen yılın sonlarında farkına vardigim gercek.

Gerçek hayatta tanistiginiz hatta seks yaptığınız kadınlar basit, orospu veya sorunlu gibi gorunmemek için bunu size itiraf etmezler ama Twitter, Instagram gibi yerlerde özel sayfalarda gerçek isimlerini ve yüz fotolarini kullanmadan sanal veya reel seks için hesap açan, mesajla anlık foto veya video atan ya da Instagram'da canlı yayında soyunan kızlarla konusursaniz yarısından çoğunun en büyük fantezisinin tecavüze uğramak olduğunu bunu da satılmak veya grup sikilmek gibi fantezilerin izlediğini göreceksiniz.

Şimdi kızların birçoğu içlerinden " bizi yakaladin " falan dese de buraya yazarken bana hakaretler yağdıracaklar, yine kızlar hakkında bir bok bilmeyen erkekler de bana saldiracaklardir, olsun, en azından bu gerçeğin bir başlığı olsun.

Tabii Instagram'da, Twitter'da sanal seks yapan veya ordan reele geçen tiplerin çoğu lise mezunu veya dandik bölüm kazanmış tipler bu iğrenç fanteziler de yetisilen çevrenin veya zekanın da az da olsa etkisi vardır ama geneli etkileyeceğini sanmıyorum.

Türkiye'deki kadınlar en azından tecavüze uğrayan veya tecavüzle öldürulen hemcinslerinin hatırasına saygı olarak kendilerini frenleyip bu iğrenç fanteziden vazgeçsinler. Gerçek hesabınizdan tecavüze kin kusup bilincaltinizi döktüğünüz ikinci hesabınızda iğrenç şeyler yazıyorsunuz.
    13 -49 ... gazteci
  2. 2.
    adam hiç üşenmemiş .

çok boş insan var piyasada .
    15 -8 ... tiamat
  3. 3.
    Seks sırası, 3. Sınıf bir sürtük gibi, aşağılanarak düzülmek, kullanilmak, isteyen kadınların hazzını tecavüz olarak nitelendirmek doğru değil.

Aslinda, Ciddi ciddi Böyle fantezisi olan türler var ama tecavüz ne bihaberler ve aptallar. Sözlükten bile vardı.

Edit: gerçek hayattan bihaber, ezik masturbatörler, Ağlamış. bir kız arkadaş edinin bir ara. Gerçi kız, elini zorla tutturduğu bir erkeğe kendini ne kadar açar şüpheli.
    8 -2 ... mdhouse
  4. 4.
    ahlaksızları görüyorsunuz değil mi arkadaşlar ?

nereleri mesken edinmişler kendilerine .

ibretlik .
    3 -2 ... tiamat
  5. 5.
    bunları taksim meydanın da vinçte sallandıracaksın ki diğer embesiller insan olsun .

böcek gibi yaşamaktan kurtulsunlar .
    1 -3 ... tiamat
  6. 6.
    pirinç kadar akıllarıyla ahlakı bozucaklar hesapta .

sanki bizim hesaplar armut topluyor .
    1 -1 ... tiamat
  7. 7.
    Nedense insanları veya kadınları hiç tanimayanlarin veya bilincaltlari yüzlerine vurulunca çıldıran kadınların tepkisini çeken gerçek. insanları tanımayanlar ileride boynuzlandiklarinda çok zirlayacaklar. Beni sansürleyeceginize kadınların isteklerini sansürleyin.
    1 -10 ... gazteci
  8. 8.
    lan siktir git .
    4 -1 ... tiamat
  9. 9.
    Utanmasa kitap yazacak adam.
    1 ... merbazrail
  10. 10.
    bunlarda utanma yok millet linç eder diye yazmıyor o kitabı .
    1 ... tiamat