bugün

hımmm yazarımız bu konuda kolları sıvayıp siyasi iktidarı savunmaya girişmiş. istatistiklerle falan cevap vereyim diye düşündüm ama sonra da gerek yok boşa çabalamak beni ve sinirlerimi yoracak diye düşündüm hemen vazgeçtim. netiece bana verilen bu vücut bir emanet ve bu emanetin hesabı bana sorulacak?
sen bu vücudu 3-5 kelimeyi bir araya getiremeyen kekolara laf anlatmaya harcayıp bitap etmişsin napacüz? diyecekler.

dünyanın her tarafında tecavüzler oluyo diyerek ülkede yaşanan iğrençlikleri meşrulaştırmak, bu iğrençliği ben de düşünüyorum beni de mazur görün demektir. lamı cimi yok bu olayın. kaldı ki sen müslümanlığınla dindarlığınla övünen bir ülkesin daha hassas olman lazımken bunu dünyayı örnek göstererek bıyık altından gülmek iğrençliğin başka bir boyutudur. şu da var ki dindarlık seviyesi daha düşük olan yani ateizmin olduğu ülkelerde tecavüz, pedofili, zoofili gibi rezilliklerin daha düşük olduğu da gün gibi ortada.

işin bir başka boyutu da şu ki; tüm bu yaşananların hali hazırdaki iktidarın chp iyi parti veya başka bir muhalif parti iktidarında olduğunu düşünerek konuş. tepkin yine aynı mı olacak? hea dersen ki aynı amk ben böyle düşünüyom, hiç bişey de fikrimi değiştiremez, o zaman gel ben sana kaliteli bir psikologun adresini vereyim.