bugün

tecavüzün dinen helal olduğunu kanıtlamaya gelmiştir. aferin ona.
işe yaradığına göre yeni türkiye de tecavüz helalmiş demekki.
Eğer sırf bu yüzden iyi hal indirimi aldıysa vay hukuk sistemimizin haline. Dinin en temel kuralıdır adalet.

Yazıklar olsun.
sarıkla sakalla tecavüz eden hocalarımız ne olacak ? adam suçu işlerken indirim alıyor, vay be... komedi gibi...

hukuk bu ulan hukuk. cami değil.
laikliğin olmadığı yerde böyle sığırlar islamın arkasına saklanıp çalar öldürür tecavüz eder,konunun özür budur.
kimsenin islama karşı olduğu yok,en müslüman benım diyenlerin siz ve sizin gibi önde allah deyip arkada çocuklara kadınlara tecavüz eden pezevenklere tepki vermemesinden kaynaklanıyor.

şu basit durumu bile anlamamak için zorluyorsunuz kendinizi.
Şu nutukla gelen indirim aldı diyen arkadaş örneğini de verse de utansak bizde.
türkiye'nin bug'unu bulmuş zeki adam!
Bu sarık, Cübbe, Kara Çarşaf ve şu son 20 yılda hortlayan Deve Hörgücü usulü (Siyasal islamcıların üniforması) haline devşirilmiş o bildiğiniz tipik Şakirt giyim şekli; Hiç bir zaman inanç için olmadı! BU ta Osmanlı'nın 16.YY'dan başlayarak bu güne kadar her daim altına saklanacak bir maske, kalkan, Üniforma oldu...
ülke değil, sadece komedi.
Ulan gerizekalı sen Suudi Arabistan da yaşamış olsan cezanın işleme konulduğu ilk gün kafan kesilmişti.

Anladın mı?

Orada tavuk keser gibi insan kesiyorlar, birde bunu senin yıllardan beri istediğin "şeriat" a dayanarak yapıyorlar.

Sen istediğin kadar bir taraflarına sarık bağla.
Bunun dinle imanla ne alakası var? Bunu duyup dine, müslümana saydıranlarda yemin ederim gram zeka yok.
Dinle imanla alakası yoksa neden eleman sarık bağlayıp mahkemeye kuran la geliyor?
onun fırsatçılığı yüzünden dini suçlayan aptaldır. Dinde ''tecavüz edin, daha sonra mahkemeye gidin sakallı falan olun he yırtarsınız o zaman'' gibi bi ibare mi var ? bu amına koduğumun çocuğu içerde nasıl kurtulacağının planlarını yaparken bu ülkede en çok üstünden prim elde edlien 2 konudan birisi olan dini kullanmayı seçiyor. evet 2 konudan birisi, diğeri ise atatürk. atatürk ve din üzerinden prim elde edip menfaatleri doğrultusunda iş yapan milyonlarca insan var. ne dini ne atatürk ü anlayan insanlar bunlar, sadece çıkarları ön planda olur. mesela şuan hdp atatürk arkasına sığınıp kendisine yöneltilen linç oklarının birazını kırmış olsa nasıl olur ? atatürk mü sağlamış oluyor hdp ye bu hakkı mesela ? din ve atatürk ü yanlış anlayıp üzerinden kendi menfaatlerini çatır çatır yürüten insanlar olduğu sürece bi bok olmaz bu ülkeden. tıpkı buradaki gibi. kararı veren hakim de gaflete düşüp indirim yapmış, tamamen onun salaklığı.
Bu olayi, "Muslumanlikla hic bir alakasi yok, tamamen adamin ve kanunlarin kabahati" seklinde yorumlayanlar kadar gerizekali insan az gorursunuz hayatinizda. Bence hazir buradayken inceleyin biraz.
Hiç ceza almaz, ayrıca tecavüz edilene hapis cezası verilir.
Allah ile aldatanlarda bugün.
Tecavüze indirimi hangi hakla uygular bir adalet saylayıcı?
Bu hakkı ona tecavüze uğrayan vermiş midir? Hiç sanmıyorum.
Adaleti saptırmak görevi kötüye kullanma sayılmıyor mu?
Din den sogutur boyle adamlar insani.
ne yazık ki akp döneminde yaşanan olaydır.
kuranı kerimi herşeye bulaştırmayın sayın kardeşlerim.
bu ortamı kirletenler imandan islamdan para kazananlardır. nerede para devreye girdiyse kirlilik oradadır. siz dosdoğru kurana bakın onu okuyun pnu anlayın diğer kişi ve bireyler menfaatleri doğrultusunda oynamalara devam edeceklerdir. işte tek sorunumuz okumamak arkadaşlar. araça okumak da değil sorun türkçe meal okumamak .
gerizekılara ithafen yazıyorum;

tecavüzün dinle islamla alakalı olduğundan değil ''bizim de günah işleme özgürlüğümüz var'' diyerek hırsızlığı savunan akp'li milletvekili,ensar vakfında yaşanana toplu tecavüz olayıyla ilgili ''bir kere yaşanmış olması kurumu karalamaya yetmez'' diyen aile bakanı gibi dindar müsveddelerine özenmelerinden bahsediyorum.

iktidar partisinin islamıyla senin benim islamımız aynı değil diyorum.

sırf yandaşlığını yaptığınız partinize toz kondurmamak için gerizekalı taklidi yapmanıza gerek yok çok net bir sekılde anladıgınızı düşünüyorum.
milletin hırsız seviciliği tecavüzcü seviciliği varsa biz ne yapalım?

çok mu zor lan? neden çalıyorsunuz amk,
neden bu kadar vergi ödüyoruz,
neden geçmediğim köprünün parasını ödüyorum,
neden suriyeyi parçalamak için uğraşıyoruz,
neden pkk bütün güneydoğuya bomba yığınağı yaparken valilere dokunmayın emri verdiniz,
neden jandarma gibi en hassas birimi valilerin emrine sokup askeri pkk'ya karşı pasifize ettiniz,
neden fetöyü orduyu parçalamak için devlete soktunuz,
neden ozmik odaları açtınız diye sormak??

şunu bi söyle hele ya,bi sorgulamayı öğrenin de söylediklerimize cevap verin,bizi ikna etmeye çalışın belki de biz yanlış biliyoruzdur.

hem her yaşanan skandala 3 maymunluk yapacaksın,eleştirene de vatan haini deyip geçeceksin öyle mi?
iyi yere dükkan açmışsınız valla amk.
Hala "Bir adamin yaptigini tum kitleye mal edemezsiniz" diyen embesiller var.

Benim minik beyinli minik dostlarim;

Pedofili gibi kabul edilemez bir suc islemesine ragmen dini degerleri istismar ederek aldigi cezanin hafifleyecegini bu insana dusundurten sey; sizin isledigi suc ne olursa olsun sizinle ayni tanriya taptigini dusundugunuz insanlara gosterdiginiz dogmatik sempati degil de nedir?

Ayni hareketi yapan iki insandan bir tanesi sizinle ayni mitolojiye inandigi icin daha az ceza aliyor ve bu konuda mitolojinizin ve onun yarattigi toplumun hic bir kabahati olmadigini saniyorsunuz ya; iste elestirilen yer burasi minikler.

Musluman oldugu icin tecavuzcuyu savunuyorsunuz demiyoruz, inandiginiz dinin yarattigi toplumda muslumanligi istismar ederek normalde isleyemeyecegi sucu isleyebilecek insanlar yetistirilmesine sebep oluyorsunuz diyoruz ki bunu anladiginizi sanmiyorum.
karşı cinsi;
kadın mıdır kız mıdır bilmem,
kadınlar çalıştığı için erkekler işsiz kalıyor
kadın dediğin evde çocuk doğurmalı
hamile kadınlar sokağa çıkmasın seviştikleri belli oluyor tahrik oluyoruz
ve bunun gibi onlarca aşağılayıcı açıklama ile kadını 2. sınıf insan haline getiren zihniyetin meyvesi bu tecavüzcüler ve bunun tohumunu ekenler de dindarım ultra müslümanım diye heryerde oy dilenen akp'liler.

o yüzden konu dönüp dolaşıp akp islamına bağlanıyor.

kapiş?
şunu hatırlatmıştır.
https://www.sabah.com.tr/...t-takana-iyi-hal-indirimi
hala müslüman düşmanı diyor gerizekalı ya ahahaha
oğlum okudugunu anlaman için... ya da bir dakika ya okumayı biliyor musun ya da okuyor musun entryleri?