bugün

gece gece akla birden gelen dahiyane cezadır. uygulanabilir ama biraz pahalıya patlar.
böyle başlık açanları insana döndürmekten daha kolaydır.
insan hakları mahkemesi ile anlaşılabilirse daha da güzel bir yöntem var.

(bkz: tecavüzcünün direkt idam edilmesi)

ama sağolsun içeridekiler bunları pek sevmezler, bir bakmışsınız içeride şişlemişler...
penis ucundan cam iğnesi sokup sokup çıkartmak denmistır. Bir entryde.
bence mağdur ettiği kadınların ailelerine verilmeli. geri alınmamalı. yakılarak öldürülmeli.
dogru. bi vajina falan yapilsa hatta. bi grup donusturulmemis azginin icine atacaksin birbirlerine tecavuz edecekler. * * *
Kadınlığı ceza olarak gören zihniyet düşüncesidir.
HadIm islemi olarakta bilinir . Bagzi ulke ve sehirlerde hala kullanilmakta ancak ulkemizde olmayan bir islem keske olsa adam olmayi becerememis insanlar belki birseylerin nasil oldugunu anlaya bilir .
pahalıya filan patlamaz. bi ilaça bakar. bir daha karşısında tüm dünya kadınları soyunsa ötmez kuşu. müstehaktır pezevenklere.
ameliyattan sonra dönmeyi iyi başarırsa, ki kadınlığı benimserse ''kadın tecavüzcü'' olarak anlam karmaşasına yol açabilir.
güzel ülkemde yine herkes ceza hukuku yazıyor.
Bir de ülke olarak, ameliyat masraflarını mı karşılayalım yani?!
Değmezler!
Ayrıca insan değiller ki, kadın olsunlar, niye uğraşalım?
Keselim, köpeklere atalım, tamam işte..
Kadınlara kurban olsunlar...

Tanım: saçma öneri.
kadın olmak bir ceza mı yani hem de büyük bir ceza?

bu kafadan kurtulun.
Zarar ziyandır. En kötü şekilde öldürülsünlerdir. Boşuna oksijen tüketmesinler.
sonra da erkeklere tecavüz etsin diye mi böyle bir çözüm ürettiniz?
Önce kadın ettirecek sonra tecavüz ettirecek
Yani tecavüzü tecavüzle önleyecek

Z kuşağını işte böyle kişiler eğitiyorlar
Ne beklersin.
kardeş tecavüzcülerin gerçek eksiği psikolojik problemleri, orayı bir şekilde halletmek gerekiyor.

sen sorunu bile görememişsin çözüm üretme peşindesin ve senin çözüm dediğin şey ise tamımıyla yeni bir problem üretmek demek oluyor.

bir cinsiyet değiştirme olayı insanda hormon değişimine, kaybına sebeb olur. hormon değişimi, azalması ya da çoğalmasıda psikolojik dengeyi çok büyük derecede yıpratır.
zaten psikolojik olarak bozukluğu olan bu kişileri inanılmaz dengesiz bireylere dönüştürürsün. tecavüz edemeyince, işkence eder, öldürmeye başlarlar.

bilgisiz insanların açık mikrofon ve dinleyici buldukları yerlerden çıkacak tek şey boktur, kaosdur.
Taşşaklara operasyonla fiziksel hadımasyon yapılmalıdır.
Hadım edilmeyi anladım da. NiYE KADIN OLMASI iSTENiYOR.
Birazda erkekleri siksinler diye olabilecek he de.

Lan olm sizdeki beyni kuşa taksak kuş geri geri uçar lan.

Nedir bu kadını hor görme sevdanız, hayır hepiniz bir kadının amından düştünüz. Biraz amiyane yok yok baya amiyane oldu. Ama bu gerçek. Artık kadına saygı duyun. Duyun ki ananıza saygı bekleyebilin.
oldu olacak travesti edilsin bu ne saçma açıklama bebeğim manyak mısın?
Tecavüzcülerin ameliyatla kadın edilmesi değil hadım edilmesi.. bu aşağılık insanları kadınlara benzetmek kadınlara hakarettir.
Tecavüzü önleyeyim derken baltayı taşa vuran açıklamadır.

Güya tecavüzcüyü kadin haline getirerek ceza verip, tecavuzcunun ömür boyu izdirap çekmesini sağlayacak. Ama burada olan şey " kadın haline getirmenin" ceza gibi sunulması. Bir tecavuzcuyu kadin yapmak suretiyle cezalandırmak aslında "kadin olmayi" aşağılık bir sey gibi sunmak demektir.
esasen hadım edimesi ama demiş kadın edilmesi; güzel trollemeler bunlar hihihihi.