bugün

17 yaşındaki Muhammed isimli gencecik çocuk, şeytanın dölünden olan 15 yaşındaki bir kız tarafından tecavüz iftirası ile suçlandı ve kızın babası bu masum çocuğu öldürdü. Kıza 2 yıl 8 ay gibi bir ceza vermişler. Bu kızın derhal öldürülmesi gerekir. Yavaş yavaş hem de.
Nerdeeee o tarz cezalar Türkiye'de keşke olsa da bazı şerefsizler geberse.
Eyleme geçmemesi gereken uçuk söylem. Amını kızgın ateşle dağlamak yeterlidir.
Bunun yerine tecavüz iddiasıyla kimse ceza almazsa sorun çözülür. Aksi halde kız sevgilisiyle birlikte oluyor ama sonra pişman olup alkollüydüm karşı koymadım vs. bahanelerle tecavüze uğradım diye polise şikayetci oluyor. bu durumda erkek ceza alabiliyor maalesef. Atıyorum kız kasten kendini kastı ilişki sırasında veya bdsm fantazisi uygulandı kızın orda sesi çıkmadı ardından bi sebeple şikayetçi oldu adamdan tecavüz etti diye bu durumda adam ceza Alıyorsa adalet bunun neresinde?
Biri tecavüz edildi diye yalan atar, diğeri tecavüz eder ama adaletten yırtar. işe bak.
Allah iftiralardan korusun ne diyelim, dikkatli olmak lazım.
birine tecavüz iftirası atmak o kişinin hayatına tecavüz etmektir. yani iftira atan kişi bir tecavüzcüdür.
her zaman tecavüzcülerin idam edilmesini savundum. bu da aynı şekilde muamele görmelidir. tecavüzün her türlüsüne idam!
işte bunun için yıllardır kimseyi hoblatmıyorum. Of.
kurşuna dizilmesi taraftarıyım.
güncel Önemli Başlıklar